Агросем – краща українська аграрна компанія!

5-14-2019

Перш, ніж надійти в продаж, насіння, як правило, обробляються. Є кілька різних способів обробки та далі поговоримо про деякі з них.

Виробники можуть запропонувати покупцям вже заздалегідь пророщені насіння. Їх ще можуть називати насінням-спрітерамі. Отримати їх можна шляхом пробудження кожного проростка. Отримані «спринтери» консервуються до того часу, поки їх не потрібно буде сіяти. Вони не використовуються для подзимнего посіву. Садити пророслі насіння можна тільки через 2 тижні після того, як земля досить підсохне.

Останнім часом виробники почали використовувати плазмову обробку сировини для посіву. Даний метод вважається екологічно чистим і дозволяє регулювати ріст рослини, а також їх врожайність. Насіння попередньо потрібно помістити газове середовище, де буде дуже низький тиск. Така сировина має величезну кількість переваги.

Плазмова обробка збільшує в кілька разів схожість рослин і стимулює їх зростання. Рослини стають стійкішими до різноманітних захворюваннь. Маса і кількість посадкового матеріалу збільшується в кілька років. При цьому вдається отримати сировину кращої якості, ніж при всіх інших методах обробки. Єдиним недоліком є ​​те, що вплив плазми тримається не більше року.

Інкрустування насіння в останні роки стає все менш затребуваним методом обробки. Вартість такого посадкового матеріалу досить висока. У складі плівки, якою покривається кожна насіння міститься величезна кількість регуляторів росту, пестицидів, полівінілового спирту та мікроелементів. Багато городників проти такої кількості хімічних речовин, адже це може позначитися на якості отриманих плодів. Перевагою інструктованих насіння є те, що вони краще за інших підходять для зимового варіанту посіву.

Агросем — аграрна компанія agrosem.ua, яка надає кожному клієнту придбати не тільки високоякісне насіння, але і все необхідне обладнання і техніку, різноманітні види добрив. За рахунок цього можна заощадити не тільки гроші, але і сили витрачені на вирощування відмінного врожаю.

Досвідчені консультанти, які працюють в компанії допоможуть зробити правильний вибір і оформлять замовлення, який буде доставлений в найкоротші терміни за вказаною клієнтом адресою в будь-який з куточків країни. Великий асортимент і прийнятні ціни — це тільки незначна частина то, що може запропонувати компанія Агросем своїм покупцям.

Джерело: Agrosem