Асоціації Ноосфера Макс Поляков

10-23-2018

Технології стали невід’ємною частиною нашого життя. Вони змінили все, навіть наше дитинство. Буквально 20 років тому діти грали в ігри на відкритому повітрі, ганяли м’яч на футболі, будували форти. Сьогодні ж молоде покоління їздить на скутерах, грає на планшетах і збирає коптери. Сучасні діти проводять більшу частину свого часу в Інтернеті, захоплюючись створенням технологічних іграшок, написанням коду, самоосвітою. Хочемо порекомендувати подивитися https://www.youtube.com/channel/UCFof-2H2hIhB2rynYIjq9Sg

Засновник Асоціації Ноосфера Макс Поляков (Максим Поляков) вважає, що технологічна революція тільки почалася. Ось чому однією з головних цілей суспільства має бути розвиток технологій із залученням уваги дітей. Однією з найбільш корисних освітніх форм для дітей може стати відвідування фестивалів роботів. Фестивалі роботів, такі як BestRoboFest, заснований Максом Поляковим, покликані познайомити дітей з новітніми технологіями і закласти основу для взаємодії людини з машинами вже сьогодні, щоб створювати корисних для людства роботів в майбутньому.

ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ BESTROBOFEST, ІНІЦІАТОРОМ ЯКОГО Є МАКС ПОЛЯКОВ?

BestRoboFest — це всеукраїнський фестиваль сімейного типу, заснований Noosphere і філантропом Максом Поляковим. Перший BestRoboFest був проведений в 2016 році в Дніпрі. З тих пір він став одним з найяскравіших подій літа.

BestRoboFest — це соціальний проект, покликаний відкрити нові можливості для українських новаторів. Засновник Noosphere Макс Поляков (Max Polyakov) вважає, що українці володіють великим потенціалом у багатьох сферах, таких як носяться електронні пристрої, Інтернет речей і ракетне виробництво. Інновації з усіх цих областей вже традиційно представлені у виставковій зоні BestRoboFest.

Крім цього, BestRoboFest, ініціатором якого є Максим Поляков, — це сімейний фестиваль з безліччю безкоштовних заходів для дітей і дорослих, таких як Arduino, Scratch і 3D-друк для початківців. Саме тут гості фестивалю можуть сконструювати модель ракети-носія або навіть робота. Кожен відвідувач фестивалю може знайти цікаву його діяльність і розкрити свій інженерний потенціал.

Читати далі

Новина
Будьте на зв’язку, слідкуйте за останніми новинами та оновленнями!
ПРО АСОЦІАЦІЮ НООСФЕРА

Асоціація Ноосфера, співзасновником якої є Макс Поляков, це неурядова і некомерційна організація. Вона створена для розвитку науки і наукових досліджень. Асоціація підтримується багатьма сучасними високотехнологічними компаніями, які працюють в різних галузях: від електронної комерції до космічних технологій. Одними з найвищих пріоритетів Асоціації є підвищення знань, розвиток науки, технологій та інновацій в Україні. Для цього Асоціація Ноосфера проводить різні соціальні ініціативи. До них відносяться:

— організація різних воркшопів, конференцій, заходів, з метою створення відкритої платформи для обміну знаннями і особистим досвідом серед експертів;

— менторство молодих стартапів і забезпечення їх необхідними ресурсами для успішної діяльності в науці;

— створення відповідних умов для співпраці організацій по всьому світу.

Асоціація Ноосфера знаходиться в постійних пошуках нових шляхів взаємодії бізнесу і науки. Вона ставить своєю місією підвищити обізнаність людей про передові технології та інновації.

У центр своєї діяльності Асоціація Ноосфера поставила філософію Володимира Вернадського про «сферу людської думки». Вернадський вважав, що кожна людина повинна думати і діяти не тільки в своїх інтересах, але й повинен внести свій внесок у вирішення світових проблем. Ноосфера надихає людей думати більш масштабно — на планетарному рівні.

МІСІЯ АСОЦІАЦІЇ НООСФЕРА

Одним із пріоритетних векторів діяльності Асоціації Ноосфера є сприяння відкриттям та обміну знаннями. Також Асоціація дає поштовх до зростання інтересу до науки, інновацій і технологій серед молодого покоління. Ноосфера і Макс Поляків прагнуть об’єднати вчених і дослідників, щоб піднімати вітчизняну науку і технологічну базу на міжнародний рівень.

Команда Макса Полякова поклала ідеї ноосфери в центр своєї діяльності. Вони вважають, що синергія науки і технологій, використання людських знань може змінити світ.

Ноосфера Макса Полякова виступила організатором низки соціальних ініціатив з метою просування і поширення знань ноосфери. До таких ініціатив можна віднести: Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту, змагання стартапів Vernadsky Challenge, технологічні фестивалі, такі як BestRoboFest і Copter Race, наукові та бізнес конференції, розвиток нових напрямків у Noosphere Engineering School і багато іншого. Приєднуйтесь вже зараз, щоб брати участь в найкрутіших заходах!

Макс Поляків і команда Ноосфери намагаються створити технологічну платформу, де інноваційні компанії, академічні уми і всі бажаючі будуть працювати спільно з метою внести свій внесок у розширення колективного знання і формування стабільної і процвітаючої економіки.