Біографія Івана Тургенєва

5-28-2019

Биография Тургенева Ивана
Биография Тургенева Ивана — російський письменник і поет, драматург, публіцист, критик і перекладач. Його твори запам’яталися своїми яскравими описами природи, живими образами і характерами персонажів. Особливо виділяють критики цикл оповідань . На той момент Тургенєв встиг отримати кандидатський ступінь. У Німеччині хлопець продовжує навчання, він займається граматикою давньогрецької мови і латині. Також його зацікавило вивчення римської і грецької літератури. Одночасно з цим Тургенєв заводить знайомство з Бакуніним і Станкевичем. Два роки він подорожує, відвідуючи Францію, Італію та Голландію. Поет дуже цінував знайомство з кожним із колег. Спільно вони відвідують літературні гуртки. В наступному році Тургенєв просить про допуск його до іспиту на ступінь магістра філософії.
Також хочемо вам порекомендувати Биография Тургенева Ивана
Останні роки життя Письменника особливо цікавили західноєвропейські культурні тенденції. Він вступив у листування з відомими письменниками, серед яких були Мопассан, Жорж Санд, Віктор Гюго та інші. Завдяки їх спілкування відбувалося збагачення літератури. У той же час він стає шанованим доктором Оксфордського університету.
Незважаючи на те, що прозаїк проживав далеко від Росії, його твори були відомі і на батьківщині. Похований він був у Санкт — Петербурзі на Волковському кладовищі. На похороні були присутні багато людей, охочих попрощатися з талановитим письменником.
Особисте життя Першої любов’ю поета стала княжна Шаховська, яка перебувала в стосунках з його батьком. Через десять років після знайомства з княжною Іван зустрічає Поліну Віардо, в яку закохується майже відразу ж. Він супроводжує її на гастролях, саме з цією жінкою прозаїк згодом переїжджає в Баден — Баден. Через деякий час у пари народилася дочка, яка виховувалася в Парижі. Проблеми у відносинах з співачкою почалися через відстані, також в якості перешкоди виступав її чоловік Луї. Тургенєв заводить роман з далекою родичкою. На початку шістдесятих років прозаїк знову зближується з Віардо, вони живуть разом в Баден — Бадені, потім переїжджає в Париж. В останні роки життя Іван Сергійович захоплюється юною актрисою Марією Савіної, яка відповідає йому взаємністю.