Де застосовуються мережеві технлогії.

2-27-2018

Де застосовуються мережеві технлогії.
Рішення в рамках останнього варіанту розвиваються сьогодні найбільш активно. Базис для його реалізації — різні технології перетворення мовної інформації в трафік даних. Завдання з ефективною «транспортування» інформації стоять як перед невеликим офісом, так і перед великим холдингом. Останній може мати досить складною територіально-розподіленої організаційної та ієрархічною структурою. У загальному випадку мережі можна розділити на маленькі (розмір одного офісу), середні (розмір однієї будівлі або групи близько розташованих будівель), територіальні або кампусные (обхвачують велику групу будинків), корпоративні (зв’язують декілька віддалених офісів), міські, регіональні та глобальні. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Простыми словами о сетевых технологиях.
Глобальні мережі не належать до якоїсь однієї організації, а є об’єднанням мереж різних операторів. Складовими будь-якої мережі є абонентські пристрої (комп’ютери, телефонні апарати), лінії зв’язку (власні фізичні або орендовані у оператора), лінійне та вузлове комутуючі обладнання. До лінійного обладнання можна віднести модеми для фізичних ліній і оптичного волокна, а також приймачі вузлового обладнання. Комутуючі мережеве обладнання – телефонні станції, комутатори АТМ, Ethernet, Frame Relay, маршрутизатори IP або інших мережних протоколів. Справедливості заради варто помітити, що IP має як свої сильні сторони, так і недоліки.
Останні насамперед пов’язані з неможливістю гарантувати кожному з додатком необхідну якість обслуговування, відсутністю ефективних інструментів управління трафіком, а також з вартістю рішень. Тому було б передчасно називати сьогодні IP безальтернативною технологією для WAN-мереж. У корпоративних мережах найчастіше використовую орендовані лінії та канали для зв’язку офісів, розташованих на значній відстані один від одного. Швидкість передачі в такому каналі залежить від фізичних характеристик ліній і від можливостей конкретних модемів. Надає таку послугу.