Оренда виділеного сервера. Коли це потрібно ?

5-2-2019


Замовляючи виділений сервер — ви отримаєте в своє розпорядження окремий фізичний сервер, розміщений в датацентрі, з підключенням до Інтернет через високошвидкісний канал і з гарантованим електроживленням 24 години на добу. Система охолодження та вентиляція серверної буде завжди відповідати стандартам захисту, а цілодобовий моніторинг серверів і базова технічна підтримка — ідеальний варіант для всіх, хто має підвищені вимоги до продуктивності і безпеки і при цьому не хоче переплачувати. Спочатку хочу вам запропонувати Colocation сервер за кращою ціною.

Аренда сервера— це, як правило, потрібно коли потрібні підвищені вимоги для того щоб Ваш проект справлявся з великими навантаженнями, коли потрібен потужний продуктивний сервер як мінімум з процесором Intel Xeon, пам’яттю DDR3 ECC, DDR4 ECC або краще , а так само підвищені вимоги до HDD Enterprise класу або з рейдом SSD-дисків. Орендуючи сервер, ви отримуєте повний root доступ до управління виділеним сервером, що дозволяє контролювати роботу програм і розміщуються на сервері онлайн проектів.

Фізичний сервер надається з установленою за вибором клієнта операційною системою (наприклад CenOS, Ubuntu, Debian та інші серверні linux-дистрибутиви) і стандартним набором програмного забезпечення (такими як apache, nginx, mysql/mariadb, php, ftp). Так само, при оформленні замовлення на сервер, Ви можете попросити встановити безкоштовну панель управління Vesta, або придбати платні серверні ліцензії такі як ISPManager, Cpanel та інші. Орендувати сервер з панеллю керування Cpanel, наприклад, вигідно для веб-студій, коли багато невеликих проектів і треба роздавати окремі доступи до різних проектів різних розробникам.

Фінансові питання і вартість виділеного сервера
Як показує практика, то оренда виділеного сервера це більш економний варіант ніж покупка в офіс, особливо якщо тільки починаєте свій бізнес. Вам не треба буде купувати дороге серверне оборудавание і не буде сервер займати місце в офісі, не треба платити за окремий потужний інтернет канал, так само це ібавіт від інших витрат на утримання та обслуговування веб-сервера. Ви завжди зможете планувати свої витрати на ці послуги і не шукати додаткові фінанси в разі форс-мажору (наприклад: згоріла пам’ять, посипався вінчестер, та інше).

Якщо у вас немає досвідченого адміністратора в штаті співробітників, то цей обов’язок може взяти на себе Goodhoster і виконувати роботи із спеціальної настройки серверів або по развертываниню проектів на погодинній основі — таким чином Ви зможете ще й економити тим що не треба буде платити завжди місячний оклад штатного співробітника-адміністратора.

Всі наші виділені сервери на базі Linux-безпечні, стабільні і доступні» онлайн » 24/7/365.

Питання консультації щодо послуг виділених (dedicated) серверів
Якщо у Вас ще залишилися питання щодо послуги оренди виділеного сервера, налаштування сервера або не можете вибрати сервер зараз Вам потрібен — не бійтеся задавати питання в Онлайн-чат підтримки або форму зворотного зв’язку на сайті.

Ми завжди раді проконсультувати і пояснити подробиці про надані нами послуг.