оренда ip адреси сервера

3-8-2019

 аренда ip адреса для сервера
У цій статті ми розглянемо версію для IPv4. А наступній статті ми розповімо про його налаштування.
Також хочемо вам порекомендувати
Кожному пристрою, підключеному до мережі, потрібен унікальний IP — адресу. Мережеві адміністратори призначають статичні IP — адреси маршрутизаторів, серверів, принтерів і інших мережевих пристроїв, місце розташування яких (фізичне і логічне) навряд чи зміниться. Зазвичай це пристрої, що надають послуги користувачам та пристроїв у мережі, тому призначені їм адреси повинні залишатися постійними. Крім того, статичні адреси дозволяють адміністраторам віддалено керувати цими пристроями до них простіше отримати доступ до пристрою, коли вони можуть легко визначити його IP — адресу.
Однак, комп’ютери і користувачі в організації часто міняють місця, фізично і логічно. Це може бути складно і довго призначати нові IP — адреси кожен раз, коли співробітник переміщається.
А для мобільних співробітників, які працюють з віддалених місць, вручну настроїти правильні установки мережі може бути досить непростим завданням. Ця практика робить управління IP — адресами більш ефективним і забезпечує узгодженість усередині організації, включаючи філії.
Немає оренди (lease), і адреса постійно призначається пристрою. Оренда зазвичай становить від 24 годин до тижня або більше. Коли термін оренди закінчується, клієнт повинен запросити іншу адресу, хоча зазвичай він знову отримує старий.
Цей механізм оренди гарантує, що клієнти, які переміщуються або виходять з ладу, не зберігають за собою адреси, які їм більше не потрібні.
Коли клієнт завантажується (або хоче приєднатися до мережі), він починає четырехэтапный процес для отримання оренди. Це повідомлення використовується як для отримання, так і для продовження оренди. Якщо відповіді на ARP немає, клієнт знає, що адреса IPv4 дійсний і починає використовувати його як свій власний.
Корисна Вам ця стаття.
Нам шкода, що стаття не була корисна для вас 🙁 будь Ласка, якщо не утруднить, вкажіть з якої причини. Ми будемо дуже вдячні за докладну відповідь. Дякую, що допомагаєте нам стати краще.