Системи безпеки для складських приміщень

5-3-2018

Будь-який бізнес і виробництво вимагає надійної системи безпеки. Але так само важливо не тільки зробити продукт, а й зберегти його, щоб він міг потрапити за призначенням. Для того щоб продукт був у приміщенні в певному місці, використовують склади. І зазвичай там зберігається велика кількість товару. І важливо забезпечувати безпеку таких об’єктів. Дуже часто пропажу товарів зі складських приміщень створюють саме співробітники фірми, або організації. Тому дуже важливо такі ситуації припиняти. Для того щоб добре контролювати ситуацію на об’єкті, ви зможете самостійно спостерігати за подіями. Особливо якщо вас немає на місці. І тут на допомогу приходять камери відео-спостереження. Сучасні IP камери мають функцію віддаленого доступу. Але при покупці таких камер вам потрібно уточнити, чи підтримують вони таку функцію. Відео-спостереження бере на себе обов’язок безперервного спостереження за об’єктом. Ця інформація записується, і ви зможете отримати до неї доступ в будь-який момент з будь-якого місця. Для цього вам потрібен буде інтернет. Записана інформація допоможе вам з’ясувати, хто із співробітників створює недостачу. Ще сама наявність камер спостереження дисциплінує співробітників, і вони не будуть дозволяти собі те, що робили раніше.

Для того щоб підключиться до системи відео-нагляду, ви зможете використовувати комп’ютер, планшет, смартфон. Вам достатньо натиснути кілька кнопок у вашому мобільному додатку, і ви отримаєте дані. Ви зможете легко контролювати ваших співробітників, робочий процес і загальну обстановку. Сучасне IP відео-спостереження має безліч функцій. І ви зможете налаштовувати ваші камери так, як вам зручно. Зйомка може проводитися без перерви, за часом, наприклад, в денний або нічний час, або коли спрацьовують датчики руху.

Датчики руху, які вбудовані в камери спостереження, фіксуючи активність, сповіщають вас про це. У налаштуваннях ви можете налаштовувати ці функції по необхідності. Крім цих можливостей, камери відео-спостереження мають різні набори функцій. Які налаштовуються по необхідності, і за вашим побажанням. Відео-нагляд в кілька разів підсилить вашу систему безпеки. Ви можете використовувати її як самостійну систему, так і в загальній системі безпеки. Які б ви камери не обрали, ви зможете значно краще контролювати ваш бізнес і убезпечити товар і приміщення від проникнення сторонніх людей.