Стилі популярної музики.

Стилі популярної музики.

Сучасна поп — музика глибоко сягає корінням в історію. Вважається, що її попередниками були романси і балади, виконувані вуличними музикантами. Поп — музика відрізняється від інших жанрів відносною простотою і орієнтацією на масового слухача. Основою поп — пісні є голос музиканта, в той час як роль акомпанементу відходить на другий план. Поп — музика поєднує в собі безліч піджанрів, серед яких диско, латина, європоп, сінті-поп та інші. Розвиваючись паралельно з іншими музичними напрямками, поп — музика часто переймала їх вплив. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі браузер Vivaldi.
Приміром, у Франції її ототожнювали з шансоном, а в США – з джазом. У 70 — х роках минулого століття стався справжній прорив у розвитку цього жанру. Такі виконавці, як ABBA, Bee Gees і Boney M познайомили слухачів зі стилем диско, який отримав неймовірну популярність. У 80 — х роках поп — музика продовжує набирати обертів. Такі поп — виконавці, як Прінс Майкл Джексон і Мадонна знаходяться на піку популярності.
З появою музичних кліпів зростає роль зовнішності виконавця: поп — музика асоціюється з привабливістю, сексуальністю і епатажем. Важливою складовою поп — музики того часу стає концертне шоу, яке приваблювало глядачів і «визуализировало» пісню. На цьому етапі помітний вплив на поп — музику надають такі жанри, як соул, ритм — н-блюз, хіп — хоп та R` n ‘ B До цього часу соул був музикою темношкірих слухачів, проте відомі всьому світу Рей Чарльз, Уїтні Х’юстон і Стіві Уандер прославили його і зробили одним з основних напрямків поп — музики.