фальшиві гривні

2-17-2019

фальшивые гривны
В середньому на один мільйон справжніх банкнот припадає ~3, 6 підробок. Якщо брати статистичні дані з іноземними валютами, наприклад для євро цей показник в минулому році становив приблизно 33 підробки, то показник досить не великий. Але останнім часом кількість підроблених гривень значно зросла.
Також хочемо вам порекомендувати где купить фальшивые деньги
Як повідомляє НБУ, підроблені гривні (близько 81%) виготовляють за допомогою комп’ютерної або копіювальної техніки. Інші купюри (19%) підробляють поліграфічними способами. Як відрізнити фальшиві гривні і не попастися на виверти фальшивомонетників, які захисні ознаки підкажуть, як перевірити гривні на справжність. Детальніше ці питання розглянемо у статті. Щоб зменшити кількість фальшивих гривень, Нацбанк, при випуску нових купюр в грошовий обіг, посилює рівень їх захисту. Зараз це робиться вже на стадії виготовлення паперу, яка має підвищену стійкість до зношування і оснащена найсучаснішими методами захисту. Безпосередньо на етапі виробництва, можуть бути реалізовані близько 10 елементів захисту. Зазначимо, що банкнотний папір, на відміну від звичайної, не світитися в УФ — випромінювання. Купюрынового і старого зразка мають ряд человекочитаемых елементів захисту.
Якщо вам доводиться регулярно стикатися з великим обсягом готівки, тоді перевірка гривні за человекочитаемым ознаками буде дуже трудозатратной і далеко не гарантує точність. Як відрізнити підроблені гривні, перевірити справжність у такому випадку. Варто вдатися до допомоги спеціального обладнання, яке здійснює детекцію грошей. Лічильники з детекцією, детектори валют проводять контроль справжності, зчитуючи інфрачервоні, магнітні, ультрафіолетові захисні знаки. Більшість моделей, просканувавши відповідні елементи і порівнявши їх із справжніми, завантажені в пам’ять пристрою, автоматично визначають фальшивка перед вам чи ні. Чому варто віддати перевагу саме цьому бренду. Пристрої перевіряють не тільки гривні, євро, долари. Наприклад в лічильник Xpecto можна завантажити 10 додаткових валют. Більшість моделей дозволяють перевірити гривні на достовірність в кілька етапів, що зводить до мінімуму ризик пропустити фальшивку. Отримати більше інформації про можливості обладнання можна в каталозі або уточнити цікаві моменти у консультантів, зателефонувавши за контактними телефонами, вказаними на сайті. Бізнес — партнерам надаємо вигідні умови співпраці.