Чесно — це громадський рух, що допомагає зробити правильний вибір

12-3-2018

Напередодні чергових виборів кожна людина намагається заздалегідь дізнатися всю необхідну інформацію про всіх кандидатів виборчої кампанії на той чи інший державний пост. Як не помилитися з вибором кандидата? Як зрозуміти, що саме ця людина зможе виконати всі обіцяні їм умови, буде чесним та справедливим, виконуючи свої державні обов’язки.

Кожна людина приходить на виборчу ділянку довго думає перед тим, як поставити галочку навпроти того чи іншого кандидата. Як не помилитися та правильно зробити свій вибір, щоб не шкодувати про неправильні рішення надалі.

Чесно — це громадський рух, який допомагає громадянам України розібратися з усіма кандидатами передвиборчої кампанії. Ми не є політичною партією, наш рух створено спеціально для того, щоб давати людям достовірну та правдиву інформацію про діяльність кожного претендента на політичну посаду.

На нашому інформаційному порталі “чесно” chesno.org ви зможете детально побачити всю необхідну інформацію про біографії, кар’єру та політичну діяльність кожного кандидата. Наші волонтери намагаються знаходити правдиву інформацію, з’ясовувати чи не замішаний той чи інший політик в будь-яких корупційних схемах, скандалах та інших правопорушення.

На нашому сайті chesno.org вам достатньо всього лише ввести ім’я та прізвище конкретної людини та ви відразу ж знайдете докладну інформацію, яку вдалося з’ясувати нашим незалежним волонтерам.

Наша команда складається тільки з волонтерів та народних активістів, за нашими спинами не стоять якісь спонсори чи олігархи. Наша мета надати вам тільки достовірну, не прикрашену інформацію та допомогти зробити правильний вибір для того, щоб до влади змогли прийти тільки гідні та справедливі люди.

Дуже часто, коли починаються виборчі кампанії, хитрі кандидати для того, щоб набрати якомога більше голосів на свою користь, починають вдаватися до різних психологічних маніпуляцій та маркетингових ходів. Що тільки вони не обіцяють нам з екранів телевізорів, вуличних бігбордів або в різних інформаційних виданнях.

Практично кожен з них має зв’язки або власні газети та журнали, а також різні рекламні кампанії. Тому їх завжди використовують в своїх цілях. Брехливі солодкі обіцянки та обманні мови в підсумку призводять до великих розчарувань та розрухи всіх надій на краще майбутнє та справедливість.

Чесно — це громадський рух, який покликаний зруйнувати всі політичні маніпуляції та домогтися, щоб при владі стояли тільки надійні та відповідальні політичні діячі.

Джерело: https://www.chesno.org/