Що таке IP адреси та їх види

5-2-2019

Спочатку система інтернет-протоколів (IP) була придумана командою розробників, які працювали над операційною системою Unix. Вже потім вона потрапила в популярну ОС Windows. Хочу вам запропонувати аренда ip адреса для сервера за кращою ціною.

IP-адреси використовуються для ідентифікації пристроїв в інтернеті. Інтернет протоколи присвоюються комп’ютерам, телефонами, принтерам, серверам, які підключені до мережі. Простими словами, мережеві протоколи пов’язують між собою комп’ютери та інші пристрої. Використовуються для визначення місця для передачі даних. Кожна IP-адреса унікальна і не дублюється.

Які існують види IP-адрес?
На даний момент існує два формату IP адрес: IPv4 і IPv6. У версії IPv4 існує більше 4 млрд. унікальних адрес, але незабаром ці адреси можуть закінчитися, так як всесвітня павутина постійно зростає. Тому була розроблена версія протоколу IPv6. Правда, вона ще повністю не дороблена, так як необхідно міняти обладнання у всіх країнах, для того щоб підтримувати новий протокол. Кількість адрес в IPv6 дуже висока і з часом всі компанії впровадять нову технологію. На відміну від IPv4, IPv6 використовує 16-річну систему обчислення, адреса складається з 8 блоків і розділяється двокрапкою.

ipv6 та ipv4: що краще?

IPv6 стали використовувати більше? Переваги нового протоколу тут.

Існує два види IP-адрес – статичні і динамічні. Статичні адреси-постійні, вони присвоюються одному пристрою. Динамічні присвоюються автоматично на певний період. По динамічному адресою неможливо відстежити користувача, тому дані адреси вважаються більш безпечними для використання. Але є і недоліки в цих адресах. Наприклад, вам автоматично підключився адресу, з якого були зроблені DDOS атаки, ви намагаєтеся зайти на сайт, а вам заборонено доступ. Також хочу порекомендувати аренда сервера цена

IP-адреса діляться на публічні (зовнішні) і приватні (внутрішні). Публічні адреси – це адреси в мережі інтернет, за допомогою яких здійснюється безпосередньо сам доступ в мережу. Приватні або локальні (внутрішні) використовуються для функціонування локальної мережі компаній і фірм. Для виходу в Інтернет використовується маршрутизатор, який має статичну IP-адресу. Такий вид протоколу використовується для економії публічних адрес.

Чи можу я приховати або змінити свою IP-адресу?
У деяких випадках з метою безпеки необхідно приховати свою IP-адресу. Тому що за допомогою нього можна обчислити інформацію про користувача, що буває дуже не бажано. Для приховування адреси використовують CGI-анонімайзери, проксі або VPN, мережі Tor або I2C. Вони переадресовують запити таким чином, що між користувачем і метою знаходяться ще кілька комп’ютерів.

Ваш IP потрапив в blacklist? Як цього не допустити?

Для чого потрібен виділений IP-адреса?

Компанія HyperHost™ пропонує в оренду Виділені IP. Ви можете замовити її у нас на сайті або написавши тікет у відділ продажів . Така послуга коштує зовсім дешево, але має ряд переваг:

Захист від спам-баз і пошукових фільтрів;
Можливість анонімного підключення по FTP;
Можливість отримати SSL-сертифікат;
Несприйнятливість до DDOS-атак сусідів;
Точна статистика відвідування вашого ресурсу.
Як бачимо, виділений IP стане прекрасним рішенням для вашого сайту, якщо вам важлива безпека і стабільність проекту. Про це детальніше тут.

У вас залишилися питання або пропозиції з приводу даної статті? Напишіть коментар. Ми будемо раді поспілкуватися з вами на сторінках нашого блогу.рда ipv4 досить велика кількість, але все ж її недостатньо для всіх пристроїв і потреб у всьому світі. Для вирішення цієї проблеми були розроблені IPv6. Вони використовують адресний простір розміром 128 біт. Обидва типи цих адресу Ви можете орендувати в нашій компанії.