Який подарунок вибрати для чоловіка.

5-10-2018

Який подарунок вибрати для чоловіка.
Психологія відносин — все про відносини між чоловіком і жінкою: від виникнення симпатії до інтимних стосунків і шлюбу. А також: особистісний ріст, турбота про здоров’я і красу. Правило 1. Теплі шкарпетки, светри, сорочки, тапочки, бритвені приналежності, чоловіча косметика – все це речі бажані, але для чоловіків особливого інтересу не представляють. Як вибрати подарунок коханій, щоб порадувати і зацікавити його? Читай далі. Правило 2. Підбираючи подарунок, орієнтуйся на захоплення і/або професію чоловіка. Опиши на листочку сферу інтересів чоловіки, так тобі буде легше визначитися, що саме йому необхідно. Швидше за все, у тебе з’явиться кілька варіантів. Щоб відразу відсікти непотрібні, подумай, скільки грошей ти плануєш виділити на подарунки, і скільки часу залишилося до свята. Правило 3. Приймай до уваги відносини, що склалися у тебе з чоловіком, якого ти шукаєш подарунок, і не виходь за рамки пристойності. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Фама юа.
Погодься, безглуздо дарувати дорогу річ простому знайомому, а якусь фішку з приколом – своєму шефові, можуть неправильно зрозуміти. Риболовля, полювання, туризм, екстремальний відпочинок. Багатофункціональний мисливський ніж, спининг, ліхтарик з підзарядкою, компас – список можна продовжувати до нескінченності, сама дивись, який подарунок обрати чоловіку, який захоплюється екстримом або відпочинком на природі. Автомобіль. Улюблена іграшка багатьох чоловіків. Причому така, до якої можна прикупити ще дуже багато додаткових «іграшок». Скребок для чищення вікон, килимки в салон, крута магнітола – якщо ти хоч трохи розбираєшся в автомобілях, то і сама придумаєш, який подарунок вибрати коханій з урахуванням його пристрасті до залізного коня. Комп’ютер. Нехай автомобілі є не у всіх, але комп’ютер точно знайдеться у кожного чоловіка.
Не лякайся, тобі не потрібно розбиратися в «гвинти», «мамках» та інше залозі. Апгрейд свого комп’ютера чоловік нехай робить сам. Тобі достатньо знати, що в комп’ютерних магазинах є безліч сувенірних, і в той же час корисних речей. Наприклад, оригінальна за своєю формою флешка, або мишу, схожа на жіночу груди. Вийде і корисно, і з гумором. Техніка, інструменти. Порахуй, скільки у тебе на поличці у ванній стоїть баночок з кремом. А тепер прикинь, скільки у твого чоловіка викруток, дрилів та інших «залізяк». Так само, як ти зрадієш новому тюбика косметики, так і чоловік буде радий ще однією залізницею. Так що сміливо можеш дарувати коханому інструменти. Але якщо ти вирішила придбати складну техніку, в якій не тямиш, перед покупкою краще проконсультуйся у когось із знайомих чоловіків, щоб не потрапити в халепу.