Яку краще вибрати операційну систему

Вибрати операційну систему для слабкого нетбука – справжня проблема! Інформаційні технології не стоять на місці, а розвиваються, і програмах необхідно все більше ресурсів: запущений Google Chrome «з’їдає» 1 Gb оперативної пам’яті – ну і що тепер робити власникам старих комп’ютерів?! Їм необхідно встановити Ubuntu, Kolibri або Windows XP. Якщо Ви хочете якісну операційну систему , то рекомендуємо сайт F1Comp.ru

Вибір операційної системи
ОС Ubuntu прекрасно підходить для домашніх ПК і вирішення широкого ряду професійних завдань. Це відмінна операційна система для старого нетбука! Ubuntu c графічною оболонкою Openbox або IceWM ідеально працює на комп’ютерах, що мають хоча б 512 Mb пам’яті. Власникам нетбуків з об’ємом ОЗУ від 1 Gb і вище рекомендується використовувати інтерфейс XFCE або Mate. Переважна більшість програм для Ubuntu є безкоштовними. Дана ОС поширюється на некомерційній основі. Хочемо порекомендувати Linux для нетбуков

Kolibri можна інсталювати на будь-який нетбук. Ця ОС універсальна-якщо на ПК була встановлена Windows (Не важливо, яка версія), то і з цією операційною системою ніяких проблем не виникне. Інтерфейс Kolibri дуже простий. У даній ОС всього один недолік-застаріле візуальне оформлення. Втім, досвідчені фахівці, які здійснюють ремонт ноутбуків в Одинцово, бачили і більш «стародавні» інтерфейси, наприклад, чорний екран DOS c командного рядка.

Для нормальної роботи Windows XP досить ПК, що має 128 Mb оперативної пам’яті і процесор з частотою від 300 MHz. Зверніть увагу! Ця операційна система не оновлювалася на протязі багатьох років, тому, якщо ви вирішите використовувати її, то обов’язково встановіть надійний антивірус! Для початку можна обмежитися Avast або AVG – це вони з найнадійніших серед безкоштовних. Обидві програми повністю сумісні один з одним. Windows XP не є безкоштовною програмою – це ще один мінус даної ОС. Рекомендується вибрати одну з двох перерахованих вище операційних систем для старого ноутбука. Kolibri більш стабільна, а Ubuntu ще й безпечніше!

Найширше визнання серед продукції Linux отримала Ubuntu. Стала вона популярною у Linux, оскільки є найбільш оптимальною для використання в домашніх умовах.

Продукт Linux унікальний тим, що в налаштуваннях системи можна все змінити таким чином, що система буде повністю перебудована з урахуванням параметрів ПК. Цей факт забезпечує найвищу продуктивність, і в цьому компоненті Linux є безсумнівним лідером серед виробників ОС. Linux також має перевагу у високій надійності і безпеки, оскільки в дистрибутивах передбачено наявність багатьох механізмів для розмежування доступу до інформації користувачів.

Що стосується зовнішнього вигляду, його можна налаштувати будь-яким чином. У Linux є чимало варіацій для вибору інтерфейсу – від простого і суворого до складного і барвистого, з великою кількістю ефектів. Одна з найважливіших деталей для Linux-щоб ефективно керувати нею, користувач повинен навчитися працювати в командному рядку.

Безліч професійних додатків в сфері програмування пишуться на ядрі Linux. Але що стосується вибору додатків для виконання прикладних завдань-тут все не настільки багато, як у конкурентів.