Яку програму вибрати для онлайн каси: практичні рекомендації

6-21-2018

Продаж з онлайн-касами – це новий формат торгівлі для підприємців. На що варто звернути увагу при установці програмного забезпечення для онлайн — каси? Як автоматизація торгівлі впливає на підвищення ефективності роботи касира і збільшення доходів підприємства? Рекомендую вибрати программа для торговли в магазине

Касове програмне забезпечення впливає на якість і швидкість обслуговування клієнтів касиром. Для справної і повноцінної роботи каси при виборі програмного забезпечення слід розглянути:

функціональні можливості та інтеграцію з касовим обладнанням;
можливість взаємодії з зовнішніми бухгалтерськими та обліковими системами;
наявність систематичного оновлення програми у відповідності з 54 –ФЗ, 171 –ФЗ (ЄДАІС) та іншими законами, що регулюють торговельну діяльність;
організацію роботи служби технічної підтримки;
вартість. Пропоную вибрати программу на сайті https://ultra-company.com/ru/trade/

«Хмара» vs «Коробка»

На ринку софта для автоматизації торгівлі є два варіанти для вибору – коробковий продукт» або «хмара». Це два принципово різних підходи до автоматизації:

1.«Коробку» потрібно встановлювати локально на комп’ютері і обслуговування роботи системи виробляти самостійно. Для цього потрібно створення IT –відділу, або залучення як мінімум одного фахівця для підтримання роботи системи. Якщо бізнес відноситься до категорії малого чи середнього, то це буде фінансово затратний варіант. Пропоную https://ultra-company.com/ru/trade/

2.Хмарні рішення мають перевагу в можливості передати послуги по автоматизації підприємства на аутсорсинг, і зайнятися безпосередньо розвитком бізнесу. Хмарні сервіси надають зберігання даних підприємства у спеціальних сховищах на серверах, доступ до яких здійснюється через інтернет. Програмне забезпечення встановлювати на комп’ютер не потрібно, достатньо мати браузер і вихід в інтернет. Щомісячна абонентська плата включає не тільки програмне забезпечення з автоматизації бізнесу, зберігання масивів даних, але і цілодобову технічну підтримку.

Для малого та середнього бізнесу оптимальним буде вибір на користь хмарних технологій, що дозволить мінімізувати тимчасові і фінансові витрати для підтримки IT – системи.

У сегменті хмарних технологій представлено близько 10 — 15 рішень. У співвідношенні «ціна /якість» Litebox займає лідируючу позицію.

Огляд програми для касира Litebox

Компанія «Litebox» пропонує програмне забезпечення з широким функціоналом і безкоштовною службою технічної підтримки, яка цілодобово в оперативному режимі вирішує питання, що виникають клієнтів. В безкоштовному доступі є додаток, що включає базовий функціонал для роботи касира. Для цього достатньо завантажити програму на планшет/ смартфон (на платформі Android) через додаток Google Play. Ціна за використання повноцінної системи товарного обліку становить всього 500 рублів на місяць, що не можна порівняти мало в порівнянні з цінами конкурентів.

Розглянуте ПО працює на базі Windows і Android, легко встановлюється на будь-яких пристроях – комп’ютері, планшеті, ноутбуці, смартфоні. Це гнучкий в управлінні програмний продукт, який працює як самостійно, без прив’язки до будь-якій платформі, так і обмінюється з зовнішніми системами, в тому числі з «1С», «Контур.Ельба». Також можлива інтеграція з популярними програмами: «Ecwid»,«Дримкасс» «UDS Game».

Програма для обліку касових операцій «Litebox» може використовуватися в роздрібних, роздрібних магазинах, бутіках одягу, кафе, салонах краси, у торгівлі побутової техніки, книг, меблів, і ін Керівник, бухгалтер або уповноважений співробітник компанії у будь-який час і будь-якому місці можуть відслідковувати бізнес процеси підприємства та приймати своєчасні управлінські рішення.

Функціональні можливості

Додаток «Litebox» має зручний, зрозумілий інтерфейс і не вимагає спеціальних навичок і знань для роботи з ним. При цьому воно дозволяє ефективно управляти касовими операціями, вести облік і аудит продажів, мінімізувати затрати часу на формування звітності.

Базовий функціонал касового програмного забезпечення:

продаж товарів: продаж з вільною ціною, робота із замовленнями (оплата, часткова оплата), продаж вагового товару, обмеження продажу товару без залишку в торговому залі, пошук товару по найменуванню;
оплата товарів: відкладений чек, змішана оплата (готівка + банківська карта + сертифікат), можливість ручного знижки, вивантаження чеків по мірі їх появи (не в кінці зміни);
підтримка ЄДАІС з додатковою функцією «розтин тари на касі (ЄДАІС)»;
додатково:
— тимчасове блокування каси;

— заклад/редагування нового товару в касі;

— робота без фіскального реєстратора (демо-режим);

— управління вагами самообслуговування (фасувальними);

— звіти в касі.

Для підвищення середнього чека в програмі передбачена панель «Обрані товари». Вона призначена для швидкого оформлення продажів найбільш затребуваних товарів, які можна рекомендувати покупцям «не відходячи від каси».

Для швидкості і зручності роботи касира найчастіше використовується різне касове обладнання. Програма підтримує роботу з додатковим обладнанням: прикасові ваги, сканер з RS232, дисплей покупця, принтери і друк чеків.

Касова програма для роздрібної торгівлі «Litebox» дозволяє повністю автоматизувати робоче місце касира, дозволяючи забезпечити якість і високу швидкість обслуговування відвідувачів.

Відповідність 54-ФЗ і ЄДАІС

Програмний продукт «Litebox» постійно оновлюється і відповідає всім актуальним вимогам 54-ФЗ. Крім того, програма підтримує роботу з системою ЄДАІС, що є актуальним для підприємств, що торгують алкоголем в роздріб, діяльність яких регулюється 171-ФЗ (ЄДАІС).

Технічна підтримка

Служба технічної підтримки компанії працює в режимі 24/7. Будь-яка нова проблема вирішується швидко у віддаленому режимі.

Можливості при підключенні бек-офісу

Розглянуті можливості роботи фронт-офісу – це лише невелика частина комплексної автоматизації товарного обліку підприємства, яка надається клієнтам компанії на безкоштовній основі. На платній основі за доступною ціною «Litebox» пропонує скористатися перевагами роботи бек-офісу програми. Бек-офіс дає можливість використовувати весь функціонал системи товарного обліку:

Ведення аналітики продажів
Реалізація програм лояльності для покупців:
— бонусні карти;

— дисконтні карти;

— подарункові сертифікати;

— можливість проведення акцій з обмеженням по днях тижня і часу.

Автоматизація виробничих процесів:
— ведення складського обліку;

— реєстрація надходжень і відвантажень;

— проведення інвентаризації;

-проведення регулярних моніторингів реальних залишків і собівартості.

Розширений функціонал в роботі з ЄДАІС
Ведення товарної номенклатури: друк цінників, редактор цінників, модифікації товарів (за розмірами, кольорами та ін), експорт та імпорт товарів, ведення наборів з прив’язкою до постачальника, панель моніторингу роботи магазинів, багаторівневий класифікатор груп.
Автозамовлення: автоматичний розрахунок замовлень за графіком поставок, ручне формування замовлень постачання, можливість розсилки замовлень поставки на е-mail.
Управління касою: моніторинг роботи кас, можливість перегляду касових звітів, можливість обмежень редагування документів минулого періоду, створення замовлень для відправки в касу, експорт звітів в xls.
Базове функціональне ядро програми може легко доповнюватися і налаштовуватися по індивідуальним запитам клієнтів. Використання всіх можливостей програмного продукту «Litebox» — це ведення бізнесу на якісно новому рівні, крок до росту і розвитку вашої компанії.