Які вироби виготовляють з металу.

5-2-2018

Які вироби виготовляють з металу.
Виробами художньої ковки можуть бути: ковані ворота (розпашні, відкатні), хвіртки, паркани, вивіски, огорожі, садові гойдалки, альтанки, решітки, ковані сходи і перила, ковані ліжка, столики та мангали. Виготовлення художніх виробів з металу із застосуванням плазмового різання не поступається в привабливості, довговічності і якості виробів, але коштує набагато дешевше і набагато швидше у виготовленні. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Порошковая покраска металла.
Повний перелік продукції, яка виготовляється: Мистецькі ворота (розпашні, відкатні), секційні паркани, хвіртки, решітки на вікна, адресні таблички, флюгери на дах, стінові панелі, мангали, осередки для багаття, предмети вуличного декору, підвісні каміни, екрани для камінів, декоративні вішалки, ключниці і багато іншого.
Ціна залежить від складності малюнка, товщини металу і застосовуваної фарби. Можливо виготовлення виробів з застосуванням піскоструминної обробки і порошкового фарбування, при даній схемі довговічність виробу збільшується в кілька разів.