Як вибрати антивірус

5-14-2019

Как выбрать антивирус
Якщо блискавка потрапить в літак: наскільки це небезпечно.
Також хочемо вам порекомендувати как активировать касперский 2012 та тут как и активировать касперский 2012
Як грати в круті ігри на слабкому комп’ютері.
Як працюють бездротові навушники для телефону або телевізора.
Безпечне вилучення флешки – для чого це потрібно.
Ми продовжуємо досліджувати цінну статистику лабораторії AV — TEST, що займається тестуванням антивірусів. Про лідера таблиці продуктивності за версією AV — TEST багато з нас і не чули взагалі. Злегка «пригальмовує» тільки завантаження сайтів, але всього на 1% більше, ніж в середньому по галузі. Завантаження сайтів і скачування файлів також сповільнюються настільки незначно, що це можна проігнорувати. Встановлення сторонніх програм також проходить вдвічі швидше, ніж за індустрії. Зате відкриваються веб — сайти антивірус прискіпливо сканує, внаслідок чого — затримка на цілих 15% порівняно зі швидкістю відкриття без антивіруса. Тест на виявлення свіжої «малварі» при цьому антивірус проходить на 100%.
А ось наш рідний Касперський розмістився на четвертому рядку рейтингу. Так, Kaspersky взагалі не гальмує завантаження файлів з Інтернету — від слова «взагалі». Файли гойдаються з тією ж швидкістю, що і без антивіруса. Практично непомітно проходить і копіювання файлів, а запуск стандартних програм і встановлення сторонніх відбуваються вдвічі швидше, ніж по галузі в середньому. Завантаження сайтів також проходить досить швидко. І тим не менше, четвертий рядок рейтингу, хоча ми б з радістю віддали йому першу. Тут, однак, мова йде про повноцінної платній версії. Зате швидше всіх дозволяє відкривати сайти і качати файли з Мережі. Копіювання проходить в цілому повільніше, ніж в середньому по галузі. Стандартні програми запускаються досить спритно.
Хороші результати по продуктивності також показують три маловідомі продукту: MicroWorld eScan Internet Security Suite, PC Pitstop PC Matic і SYMANTEC AdvancedSecurity. Однак, перший при цьому сильно не дотягує планку в області виявлення шкідників, другий страждає помилковими спрацьовуваннями, а третій, на наш подив, працює блискуче — 100% виявлених вірусів, а продуктивність в певних тестах навіть вище, ніж у McAfee і Avira — але чомусь мало кому відомий. В іншому всі показники досить гідні — ми б без особливих претензій віддали йому місце Avira. Пам’ятні досвідченим користувачам ПК Norton Internet Security і ESET Internet Security — досить «важкі» діти. Особливо відзначився другий, який примудряється сповільнити запуск найпростіших системних додатків на цілих 60%.