Як вибрати банк для кредиту

2-4-2018

Це питання не має єдиної правильної відповіді. При купівлі споживчих товарів ми намагаємося отримати кращу якість продукту за прийнятною ціною. При виборі банку характеристики якості пропонованих послуг не завжди очевидні, вартість, заявлена в рекламних буклетах, часто не відповідає реальності, а кредитні продукти і зовсім доступні не кожному.Рекомендую Потребительские кредиты в Киеве

Вирішуючи, як вибрати банк для кредитування, визначитеся, що є пріоритетом для вас: швидкість і гарантія отримання грошей, мінімальна процентна ставка, низька переплата або можливість дострокового погашення без додаткових комісій?

Зверніть увагу на репутацію кредитної установи, почитайте на форумах відгуки клієнтів.
З відгуків можна отримати інформацію про умови надання послуг, наявності несподіваних пунктів договору, прописаних дрібним шрифтом, якості обслуговування.

Зорієнтуйтеся в пропонованих суми і процентні ставки, проведіть первинний відбір підходящих варіантів.
Основне завдання бережливого позичальника – як можна менше переплатити за користування грошима. Чудово, якщо у вас гарна кредитна історія. Її якість є важливим критерієм для схвалення заявки і може вплинути на суму і запропоновану ставку.Хочу запропонувати Онлайн заявка на кредит в Киеве

Якщо бажана сума вимірюється сотнями тисяч рублів, деякі банки вимагають забезпечення у вигляді поруки або застави. Розмір забезпеченого зобов’язання може бути збільшений в залежності від вартості заставного майна.

Дізнайтеся, які є нюанси при подачі заявки на кредит, вимоги до позичальників, перелік документів, терміни розгляду кредитної заявки.
Основні вимоги, які висувають банки до потенційним позичальникам — це вік, наявність реєстрації в регіоні присутності банку, офіційна зарплата, стаж на останньому місці роботи. Переконайтеся, що ви відповідаєте вимогам банку за вказаними їм критеріями.

Перелік необхідних документів зазвичай вказаний прямо в умовах заявки. Обов’язковий мінімум – це паспорт, але для отримання схвалення на вигідних умовах будьте готові підтвердити дохід.

При термінової потреби в грошах розгляньте банки, які видають кредити протягом 1-2 днів з моменту звернення. Це може бути банк, зарплатних клієнтом якого ви є. Він має доступ до інформації про ваші доходи і, швидше за все, не зажадає довідок з роботи.

В інших випадках будьте готові до того, що запропонована процентна ставка буде вищою від заявленої в рекламі, або банк схвалить видачу меншої суми.

Остерігайтеся привабливих пропозицій отримати гроші за годину і тільки за паспортом – такі позики зазвичай видаються під величезні відсотки і часто містять приховані платежі та інші додаткові умови, які можуть стати сюрпризом. Заявлені ставки в 1-2 відсотка в день еквівалентні 365-700 відсотків річних. Можливо, варто почекати розгляду заявки і отримати споживчий кредит на більш вигідних умовах, або зовсім відмовитися від такої позики, щоб не переплачувати зайвого.

Подумайте, чи ви можете віднести себе до тієї категорії громадян, яким пропонуються пільгові ставки. Можливо також, що кредит на вашу мету видається на особливих умовах.
Найпоширеніші «особливі групи» позичальників — це працівники бюджетної сфери, військові, пенсіонери. Відмінності в умовах кредиту в одному і тому ж закладі можуть визначатися і його метою: вам можуть підібрати спеціальну програму на покупку автомобіля, житла, ремонт або оплату навчання.

Оцініть наскільки зручно для вас розташування установи.
Для подання документів та підписання договору може знадобитися кілька відвідувань офісу банку. Заздалегідь подбайте про зручність погашення боргу, як правило, умовами договору передбачена щомісячна оплата, тому наявність інтернет-клієнта для переказу сум за графіком у режимі онлайн збереже ваш час.

Уточніть всі деталі кредитного договору: наявність комісій, можливість дострокового погашення, штрафні ставки за порушення строків оплати, обов’язок підключати додаткові платні послуги (ведення рахунку, страхування, смс-повідомлення).
Цей пункт може виявитися вирішальним при розрахунку сумарної переплати за весь термін. Низька процентна ставка, заявлена банком, не означає низьку повну вартість. Для зниження ризиків неповернення і отримання додаткового прибутку банки пропонують позичальникам оформляти страхування життя, здоров’я і втрати працездатності, предмета застави. Вартість страховки включається в суму кредиту, і виплачувати її доводиться позичальнику.

Обов’язково дізнайтеся, чи можна погасити кредит достроково без мораторіїв і штрафів, адже це дозволить вам виграти, виплативши менше відсотків.

Щоб визначитися, який банк обрати для кредиту, зберіть максимум інформації, порівняйте всі основні параметри по підходящим вам з пропозиціями і можете подавати документи відразу в кілька організацій – це дозволить заощадити час, якщо десь буде відмова.
Обрали найкращий банк для кредитування? При взаємній симпатії і схваленої кредитної заявці не забудьте уважно прочитати договір і переконайтеся, що всі умови прозорі, зрозумілі і влаштовують вас — і тільки тоді беріть у борг.