Як вибрати б/у ноутбук

6-14-2019

Ніколи не судіть про девайс по картинках на різних сайтах продажів, щоб не отримати кота в мішку. Тільки особистий, самостійний огляд допоможе зрозуміти, годиться чи ні комп’ютер для роботи, про які піде зараз мова.
Хочемо порекомендувати вибрати Надежные Ноутбуки бу с гарантией

Тріщини і відколи
Насамперед, коли прийдете за покупкою перевірте товар на наявність тріщин і скол. Вони говорять про те, що продавець звертався неакуратно з девайсом, тобто він переносив на собі сильні удари, які могли пошкодити нутрощі. Якщо були помічені пошкодження увімкніть лептоп, натисніть на тріщину. Якщо комп’ютер підвис або зовсім вимкнувся це говорить про пошкодження системної плати.

Огляд дисплея
Після корпусу переходимо до огляду дисплея. Спочатку перевіряємо його на наявність битих пікселів. Для цього можна завантажити або спеціальну програму, або запуск абсолютно білого зображення. Якщо було помічено 1-2 чорних крапок в різних місцях, то це добре, так як навіть на нових ноутбуках вони є. Якщо точок більше і вони знаходяться купкою, то це показник несправності. Далі перевіряємо матрицю, якщо вона хитається це проблема, яка усувається за гроші.

Перевірка клавіатури
Тут все просто. Запускаєте блокнот або Word, натискаєте на клавіші і виявляєте неробочу. Перевірте ретельно, адже її заміна може коштувати великих фінансових збитків. Як альтернатива, може підійти підключення додаткової клавіатури, але це не дуже зручно.

Перевірка системи охолодження
Ось ви перевірили дисплей, і роботу клавіатури. Після цього потрібно перевірити, як сильно нагрівся девайс. Сильне нагрівання свідчить про погану вентиляцію і великій кількості були всередині.

Звук
Запустіть будь-яку пісню, хороше звучання — динаміки в хорошому стані.

Батарея
Якщо на дисплеї відображається повідомлення про те, що потрібно замінити акумулятор, то це говорить про несправності батареї.