Як вибрати електронні сигарети

1-21-2019

Как выбрать електронные сигареты
Перш за все ви повинні задатися питанням: Для чого Вам електронна сигарета.
Також хочемо вам порекомендувати https://alishop.kiev.ua
Від поставленої мети залежить модель сигарети. Але хочемо заздалегідь попередити — немає універсальної електронної сигарети, все підбирається індивідуально для кожної людини і його переваг.
Одна з найважливіших характеристик. Те, як довго ви можете палити її, не заряджаючи. Ач, її іноді не вистачає на день.
Опір клиромайзера і розташування спіралі. Чим менше опір, тим більше пари можна отримати. А розташування спіралі і обдув впливають на кількість і смак пара.
І рідина якої фортеці і смаку варто брати.
Також є ще ємність клиромайзера, тип заправки рідини і змінний випарник чи ні.
Але найбільш важливі три речі при виборі початкової сигарети — це зручність, простота і комфорт.
Саме за цими трьома парамметрам варто почати пошук пристрою.
Кинути палити з електронною сигаретою.
Це один з найпопулярніших запитів в інтернеті. Дуже багато хто мріє знайти панацею від куріння. Саме тому існує стільки псевдопрактик і методів кинути палити, які не працюють.
Але є такі люди, які кидали куріння з електронікою і у вас є такі шанси.
За такої мети вам варто вибрати електронну сигарету, з ємнісним акумулятором і хорошим, замінним клиромайзером. Рідина для сигарет підібрати варто з ваших переваг: якщо відразу кидаєте палити, то краще придбати безникотиновую. Якщо поступово, то варто почати з середньої фортеці, доводячи до нульової.
Економія грошей з електронними сигаретами.
Якщо ви задалися метою економити на курінні, така опція також доступна. За всіма розрахунками, які проводили фахівці і просто любителі, економити Ви зможете прямо з першого місяця. А далі закуповувати тільки рідина і випарники. Причому тут ви можете купити 650м.
Але якщо вашою метою є отримати максимальне задоволення від куріння (з нікотином (або без), то в такому випадки обмежень немає. Ви можете придбати собі саму круту модель, з відмінними характеристиками, вкусопередачей і рясним пароутворенням. Ви можете купити мод на сигарету, вони славляться своїми потужностями і дуже рясним пором. Ви можете записатися в клуб вейперов і брати участь у змаганнях за клаудчейзингу (Cloud Chasing), ви можете придбати унікальні моди і самі перемотувати свій випарник. Це ідейний рух для алхіміків і технарів — всякі баночки з рідинами, акумулятори, спіралі і т.
Електронні сигарети.