Як вибрати комп’ютер.

12-14-2018

Як вибрати комп’ютер.

Якщо ти хочеш купити комп’ютер, ніколи не зупиняй свій вибір на вже готовому рішенні, т. не купуй системний блок в зборі, який красується на вітрині магазину, особливо великого супермаркету. Готовий комп’ютер, куплений в супермаркеті, це як б/ у автомобіль після капремонту, придбаний в господарському магазині у відділі «Інше». При купівлі дорогого автомобіля ти звертаєшся до дилерів або заходиш на сайт виробника, де замовляєш всі необхідні опції під себе, грунтуючись на власних уподобаннях. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі удаленный доступ.
Тільки так можна вкласти гроші з розумом і отримати те, що ти хочеш. Дуже часто вже зібраний комп’ютер може мати комплектуючі, які разом зможуть працювати, але при цьому не будуть задіяні їх максимальні можливості.
Крім того, системний блок можуть напхати непотрібними комплектуючими (підсвічуванням або приймачем Wi — Fi, при тому, що інтернет — маршрутизатор проведений прямо до місця розташування системного блоку) або обладнати абсолютно безглуздої моделлю комплектуючих, наприклад зібрати системник на базі корпусу, блок живлення в якому буде розташований в передній частині, при цьому вентилятор блоку живлення буде викидати гаряче повітря не назовні, а в центральну частину системного блоку (навіть таке буває). Загалом, такі комп’ютери зібрані не «з любов’ю». Звичайно, повне барахло купувати не варто, особливо це відноситься до процесора, але викидати гроші в порожнечу також не має ніякого сенсу.