Як вибрати металопластикове вікно.

3-27-2018

Як вибрати металопластикове вікно.
При виборі пластикових вікон зверніть увагу на те, що вікна несуть не тільки естетичну функцію. Більшість статичних і динамічних навантажень припадають саме на фасад будівлі, де і знаходяться вікна ПВХ. Не дарма у вікон ПВХ є ще один вид назви – металопластикові вікна. Навіть за перші два роки віконне підприємство проявить себе як якісне або піде з ринку. Чим ширше мережа власних віконних салонів у підприємства, тим більша ймовірність, що воно, як кажуть, прийшов всерйоз і надовго і не допустить падіння своєї репутації. Тобто для нього важливий кожен клієнт як джерело позитивних емоцій і подальших рекомендацій. Чим більше у виробництві профільних систем різних марок, тим більше ймовірність шлюбу у вікнах ПВХ. Ми не беремо в розрахунок торгові точки, де продають вікна ПВХ від заводів-виробників. Але й тут є підступ. Не сподівайтеся на конструктивний діалог при виборі вікон і дверей у такого підприємця. Він буде намагатися продати не оптимальне саме для Вас вікно ПВХ, а крок за кроком знижувати вартість своєї комерційної пропозиції, перестрибуючи на більш дешеві варіанти, лише б Ви записалися на замір. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі окна пластиковые киев.
Бійтеся такого продавця. Надалі Ви не будете задоволені такими дешевими вікнами. У виробника, як правило, потужніше розвинені сервісний та транспортний відділи, служба постачання. Повірте, 95% менеджерів не знають, що основна функція-армування – компенсація розширення ПВХ профілю при щоденних і сезонних перепадах температури. А Ви тепер знаєте. Безумовно, армування також служить для додання вікна ПВХ стійкості до динамічних навантажень, але це вже інше питання. Товщина армування в стандартних вікнах ПВХ повинна бути не менше 1,4 мм адже відомі випадки використання армування навіть 0,7 мм. Це злочин перед клієнтом! В один далеко не прекрасний день Ви спробуєте відкрити вікно, а стулка чомусь буде чіплятися за раму. Виробник заощадив близько 90 гривень на цьому вікні, а Ви про це дізнаєтеся зовсім випадково.
Кожен виробник віконної фурнітури (в основному це європейські фірми) намагається не відставати від своїх конкурентів. Тому з принципових характеристик все фурнітури підтримують всі необхідні функції – провітрювання, мікро-провітрювання, мікроліфт (підведення стулки вікна при вході її в раму), покрокове відкривання, фіксатор повороту стулки, замки безпеки і багато інших. Крім того, фурнітуру при закритому вікні ПВХ не видно. З вищесказаного можна припустити, що різниці в фурнитурах немає. А різниця є, повірте! У деяких фурнитурах одна функція скасовує іншу необхідну. Наприклад, якщо в одну німецьку фурнітуру встановити покрокове відкривання, тоді неможливо встановити мікроліфт і блокіратор повороту стулки. Зверніть увагу на те, як менеджер презентує фурнітуру, яку він хоче Вам продати. Достатньо повно і дохідливо він розповідає про її переваги? Не економте на опціях фурнітури. Вартість опцій від 30 до 150 гривень на одне вікно.