Як вибрати рекламне агенство

5-28-2019

Как выбрать рекламное агенство
Більшість недосвідчених рекламодавців, коли вперше обирають рекламного агента, звертають увагу лише на вартість послуг. Якщо вибрати найдешевше агентство, тоді можна впевнено сказати, що рекламодавець наступає на граблі першого тендера». Якщо після першого звернення ви не отримаєте якісний ефект від реклами, тоді деякі новачки розчаровуються і більше не бажають співпрацювати з рекламним агентством, ну а інші починають уважніше вибирати таке агентство. Тому якщо ви починаєте пошук рекламного агентства, необхідно скласти список найбільш важливих моментів. Часто під час тендеру з’являється великий список критеріїв, згідно з якими необхідно підбирати партнера. Наприклад, це адекватний акаунтинг, експертиза, креативність, якість звітів, тощо У будь-якому випадку вартість дуже важлива, але вона не є першорядним критерієм відбору. До того, як ви підпишете договір з майбутнім підрядником, необхідно викласти ваші очікування, потім об’єктивно оціните можливості агентства.
Також хочемо вам порекомендувати Push-k.ua
Якщо ви вирішили доручити підряднику всього одне завдання, тоді слід пошукати компанію, для якої певна діяльність буде єдиним напрямком. Скажімо, контекстну рекламу стануть якісно робити фахівці з інтернет — агентства, але таку роботи не слід отримувати агентствам «повного циклу», які займаються продажем ТБ.
Новину в журналістському розумінні – це інформація, якою широка публіка не знала до її публікації.
Не завжди доречно публікувати статтю рекламного характеру про діяльність фірми та її переваги: складання прес — релізу є альтернативою.
Ви написали лід, але як подати залишився матеріал. Завдання одне — зв’язати всі частини статті в єдине і цікаве ціле. Не можна сподіватися на удачу, потрібен план.
Прес — служба: «фільтр» або «трансформатор».
Протягом минулого року в ЗМІ неодноразово проходила інформація про можливий продаж контрольного пакета акцій видавництва.
Космонавт — випробувач, заступник командира Загону космонавтів з науково — випробувальної і дослідницькій роботі Російського го.
Монтерей, Каліфорнія]-.
Новини: правда чи факт.