Як вибрати система erp

8-17-2019

Как выбрать система erp
Потрібні клієнти з Google і Яндекс.
Також хочемо вам порекомендувати система erp
Дане програмне забезпечення називається ERP — система.
Єдина транзакциональная система та база даних. В рамках однієї програми здійснюється більша частина операцій, необхідних для виробництва на даному підприємстві. Кількість відділів, їх територіальна, мовна і функціональна роз’єднаність не мають значення. Стандартна ERP — система, що використовується на великих підприємствах, підтримує декілька мов, валют і варіює здійснення операцій в залежності від законодавства країн, в яких розташовуються відділення. Найчастіше підприємство купує готову ERP — систему, що передбачає можливість її застосування в різних сферах комерційної діяльності. Індивідуальна розробка програмного забезпечення також відбувається, але вимагає набагато більше часу і коштів.
Адаптація під роботу в різних галузях. Для забезпечення роботи вузькоспеціалізованих підприємств великі розробники ERP — систем постачають свою продукцію готовими доповненнями, за допомогою яких програмне забезпечення можуть використовувати організації різних сфер промисловості. Інтегруюча система складається з безлічі модулів, що відповідають за різні завдання. Це дозволяє з одного боку вводити програмне забезпечення поступово, плавно об’єднуючи відділи в єдину мережу, з іншого — вибирати тільки те, що дійсно актуально для конкретної організації.
Найбільші виробники ERP — систем в світі – Oracle, SAP, PeopleSoft; в Росії — 1С.
Ви можете зв’язатися з нами будь-яким із зручних для Вас способом.
Наші менеджери з продажів з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Ми цінуємо кожного з наших клієнтів.
Всі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності із законодавством.
Пропуски дозволяються; пунктуація не заборонені, за винятком крапок, тире, апострофів і символів підкреслення. Всі поштові повідомлення з сайта будуть надсилатися на цю адресу. Адреса електронної пошти не буде публікуватися і буде використана лише за вашим бажанням: для відновлення паролю або для отримання новин чи повідомлень електронною поштою.
Вкажіть пароль для нового облікового запису в обох полях.