Як вибрати сумку для ноутбука?

7-20-2019

Купуючи собі або близьким ноутбук, ми ретельно вибираємо, розглядаємо варіанти. А після покупки нас не менше хвилює його зберігання, захист від ударів, пилу і зручності при його переміщенні.
Хочемо порекомендувати купити сумка для ноутбука

Розмір сумки


Є один момент — сумка для ноутбука з діагоналлю 15 дюймів , може підійти і для діагоналі в 14 або 16 дюймів. Тут потрібно враховувати, що ноутбуки з різними діагоналями мають однакові розміри. Або ж навпаки, ноутбук з матрицею в 15″ може бути тонше ігрового ноутбука з таким же розміром дисплея.

Матеріал
Матеріали, використовувані для виготовлення сумки для ноутбука, повинні відповідати наступним критеріям:

тримати форму;
додатково захищати від бічних ударів;
бути міцними і водонепроникними.
Рекомендуємо купити интернет-магазин «Podushka

Поширені зараз сумки з пластику, поліестеру і нейлону. В останніх двох варіантах використовуються захисні металеві або пластикові каркаси, вони краще захищають пристрій від зовнішніх впливів і промокання.

Фізичний захист
Вона залежить від матеріалу сумки і амортизаційних повітряних перегородок. Укріплені стінки запобігають прямий контакт з ноутбуком під час удару, а щільність обшивки захищає від попадання води і сильного переохолодження на морозі. Це дуже зручно, якщо ви взимку часто їздите у відрядження в Нарин або просто відпочити куди-небудь на горнолыжку (Каракол).

У багатьох моделях можливі додаткові повітряні бічні відсіки, надійніше захищають від фізичних контактів. Для захисту існують армовані мережі, якими прошитий весь корпус сумки, а також жорсткий каркас. Останній, при необхідності, замовляють броньованим.

Практичність
Кожна сумка має свою кількість і розміри відсіків з кишенями, в яких зручно носити смартфон або аксесуари для ноутбука (наприклад, блок живлення). У різних ноутбуках його розміри можуть відрізнятися.

Також не можна забувати про зовнішні аксесуари, таких як миша, зовнішній жорсткий диск і т. п. На все це для власника знадобиться певна кількість відділень. Головний відсік має ремені для кращої стійкості самого ноутбука. Кожна сумка, як і комп’ютер, має різну вагу, тому, при покупці звертайте на це увагу.

Стиль
Кожному жителю Бішкека притаманний свій імідж. Сучасні виробники сумок для ноутбуків врахували це. В результаті, сумки діляться на кілька категорій:

кейс — для ділових людей, яким подобається строгий стиль; працюють в офісах або часто відвідують різні конференції.

рюкзак — для активних або екстремальних людей. Відмінний варіант для студентів або для тих, хто на велосипеді.

портфель — класичний і популярний варіант. Має ряд кишень, виконує функції портативного офісу. В наявності — додатковий ремінь через плече.

Якою ж повинна бути сумка для ноутбука?
Ідеальна сумка для вашого ноутбука повинна:

підходити за розміром пристрою;
відповідати вашому іміджу та індивідуальним потребам;
бути з матеріалу, який забезпечує максимальний захист ноутбука;
подобається вам за формою і кольором.