Як вибрати Уральські Мальдіви

7-14-2019

Как выбрать Уральские Мальдивы
Як щодо отримати трохи грошей на подорож. Не дай крутим фото прірву в телефоні дарма: розкажи про свої мандрівки світом. Залишайте свій e — mail і дізнавайтеся про акційних цінах першим. Натискаючи кнопку «Підписатися» ви погоджуєтесь з угодою та умовами обробки персональних даних. Як дістатися до Мальдівських островів: авіаквитки і інші тонкощі. Зміст: Прямі рейси на Мальдівські острови • Пересадочні рейси на Мальдівські острови • Чартерні рейси на Мальдівські острови • Приземлення в аеропорту Ібрагіма Насира • Трансфер з аеропорту Мале • ***Повний список. Якщо ви зібралися на Мальдіви, то однозначно можна сказати як мінімум одну річ: шлях вам належить довгий.
Також хочемо вам порекомендувати https://news.rin.ru/novosti/86437/ural-skie-mal-divy.html
Єдина можливість дістатися до Мальдів – авіапереліт, міжнародні рейси приземляються в аеропорту столичного Мале. Раніше я думала, що, напевно, є пороми, що з’єднують острова з Індією або Африкою, але під час першої ж поїздки мені пояснили, що це неможливо: острови являють собою величезний кораловий атол, що сильно ускладнює судноплавство. І якщо дрібні човни і катери без особливих проблем лавірують між піщаними обмілинами та масивними рифами, то великими кораблям це не під силу.
Мальдіви у вас попереду цілий день; обов’язково одягайте зручний одяг: повірте, вже через пару годин ви будете мріяти про зручних штанях чи не такою спекотною взуття; візьміть з собою щось, що допоможе скоротати час, наприклад, ноутбук або улюблену книгу (до речі, багато літаків, які здійснюють перельоти на далекі відстані, обладнані спеціальними мультимедійними екранами, з допомогою яких можна подивитися фільм, почитати новини і т. ); якщо ви летите з дитиною, подумайте заздалегідь, як розважити його в польоті, не заважаючи при цьому відпочинку інших пасажирів; під час польоту кілька разів зробіть прості гімнастичні вправи, розімніть ноги, руки, спину, шию, а краще встаньте і пройдіться хоча б до туалету; захопіть з собою аптечку з основним набором ліків. Зазвичай літаки відправляються пару раз в тиждень, проте в розпал сезону їх кількість збільшується до чотирьох і навіть п’яти.