Як вибрати шафу-купе в передпокій

9-26-2018

За останні 10-15 років шафи-купе завоювали величезну популярність в країнах колишнього СРСР. Це обумовлюється високою надійністю конструкції, економією вільного простору, комфортом і широким асортиментом дизайнерських рішень, представлених на сучасному ринку. Хочу порекомендувати шкаф купе в Киеве купить

Шафа-купе в передпокій

Вважається, що такі шафи з’явилися за часів Наполеона, а ідеєю для їх створення послужила проста ширма в наметі, за якою солдати і офіцери французької армії складали свої пожитки.
Якщо ви замислюєтеся про те, як вибрати шафу-купе в передпокій, почати слід з вибору матеріалу, з якого він буде виготовлений. На ринку представлені шафи-купе в передпокій з наступних матеріалів. Рекомендую купить шкаф купе в Киеве

ДСП є одним з найбільш поширених і доступних матеріалів для виробництва таких шаф. Виходить він шляхом пресування деревини з додаванням спеціальної смоли. Вироби з деревно-стружкової плити, як правило, коштують недорого і володіють непоганою довговічністю. Хочу запропонувати купить компьютерный стол в Киеве

МДФ виготовляється з деревних волокон і синтетичних матеріалів. Сам матеріал є дуже міцним і надійним. Важлива перевага МДФ – висока стійкість до вологості.
ДВП стане не кращим вибором для шафи. Виготовляється матеріал з відходів деревообробної промисловості і синтетичних домішок. Головним недоліком ДВП є те, що він безперешкодно вбирає вологу і є вельми неміцним.
КОЛІР
Якщо у вас вже поклеєні шпалери або пофарбовані стіни, і присутня якась інша меблі в передпокої, то слід підбирати колір шафи так, щоб він гармонійно вписувався в інтер’єр приміщення.

Якщо ж шафа-купе – перше, що ви вирішили купити для вашого передпокою, і ви не знаєте, як вибрати колір шафи-купе в передпокій, то перевагу варто віддати не занадто яскравим і немарким квітам. Це необхідно для того, щоб не так сильно була помітна грязь, яку ви можете принести з вулиці. В іншому випадку, вам доведеться чистити шафу чи не кожен день.

ДВЕРІ
Вирішуючи, яку шафу-купе вибрати в передпокій, люди часто відмовляються від привабливих і практичних скляних дверей, побоюючись розбити їх. Особливо це актуально для сімей, у яких є маленькі діти і великі домашні тварини.

Однак всі ці страхи абсолютно безпідставні, так як скляні двері покриваються спеціальною плівкою, яка утримає осколки навіть при сильному ударі. Таким чином, якщо вдарити по таких дверях, скло трісне, але не розлетиться.

Таким чином, замислюючись про те, як вибрати шафу-купе в передпокій, не варто відмовлятися від зручних і естетичних дзеркальних дверей.