Як вибрати шафу купе

9-19-2018

Как выбрать шкаф купе
Шафи-купе – меблі для зберігання речей з розсувними дверима – дуже місткі, практичні і стильні вироби. Сучасні моделі виготовляються з комбінованих матеріалів, які вже давно не обмежуються класичної ДСП або дзеркалами, а поєднують в собі і кольорове скло, і декоративні поверхні з фотодруком, піскоструминними малюнками або вітражем, та природні матеріали зразок бамбука або ротанга, і інші несподівані рішення.
Токож хочемо вам порекомендувати шкаф купе в Киеве купить
Токож хочемо вам порекомендувати шкаф купе в Киеве купить
Токож хочемо вам порекомендувати шкаф купе в Киеве купить
Вбудовані шафи-купе дуже місткі і одночасно економні, оскільки дозволяють максимально раціонально використовувати простір, який у випадку класичних моделей йде на стінки, дверцята, щілини між виробами і стінами тощо. Інші важливі переваги – відсутність зайвих деталей і ефектний мінімалізм в дизайні, що дозволяє облаштувати приміщення повним комплектом меблів, не перевантажуючи інтер’єр надмірною кількістю контрастних елементів.
Слід пам’ятати, що підгонка вбудованого шафи під розміри ніші поряд з іншими меблями вимагає виконання індивідуального замовлення і додаткових витрат на складання та встановлення. При цьому важливо, щоб у приміщенні був проведений якісний ремонт з вирівнювання поверхонь, що буде сприяти швидкому і своєчасному запланованого ходу монтажу. Такі шафи можна кріпити до стін з гіпсокартону, оскільки цей матеріал може просто не витримати експлуатаційних навантажень.
Корпусні моделі мають стандартизовані лінійки розмірів і індивідуальні каркаси, а встановлюються окремо від іншої меблів. Такі шафи хоча і не настільки просторі, як вбудовані, але так само без проблем вміщають всі речі родини, дуже ефектно доповнюючи інтер’єр. Їх можна в будь-який момент переставити в іншу частину кімнати, якщо з’явиться необхідність здійснити ремонт або просту перепланування. Наявність в них індивідуальних бічних і задніх панелей запобігає зносу оздоблювальних покриттів, шпалер або фарби, що зазвичай відбувається у випадку кріплення вбудованих шаф до стін.
Перший працює за рахунок металевої рами, всередині якої рухаються спеціальні ролики, прикріплені до дверей. Цей спосіб досить поширений і недорогий, але не надто надійний, якщо враховувати високу ймовірність зіскакування роликів. Таку раму потрібно регулярно прибирати за допомогою пилососа, оскільки в паз, по якому рухаються ролики, часто потрапляє сміття або інші сторонні предмети, що перешкоджають нормальному пересуванню двері.