Як виграти в автомати.

4-15-2019

Як виграти в автомати.

Всім відомо, що гральний бізнес розвивається стрімкими темпами, і розробник не може не відповідати високим вимогам гравців: спробуйте ігрові автомати Вулкан – грати можна нескінченно довго, якість оформлення просто заворожує. Більшість слотів від Вулкан, у відповідності з уподобаннями геймерів, схожі на автомати від інших популярних виробників, відповідно, і стратегія вдалої гри буде досить схожа. Першим ділом, потрібно не пошкодувати часу, і витратити кілька годин на відпрацювання ігрових навичок. У цьому допоможуть безкоштовні демо версії слотів, де гра ведеться виключно «на інтерес», без фінансових вкладень. Варто уважно вивчити меню слоти, виділивши найбільш дорогі символи. Тепер прийшов час практики: випробуйте всі ігрові можливості – різні розміри ставок і різну кількість ліній, щоб виділити найбільш успішні комбінації (у співвідношенні ставка/ лінії). Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Вулкан клуб играть на деньги онлайн.
Але не розраховуйте на виграш, наполегливо граючи на мінімальну ставку, використовуючи мінімальну кількість ліній в грі: така стратегія – вірний шлях до програшу. Не варто відразу кидатися в гру по — крупному: не визначивши тонкощів гри, Ви просто спустіть весь банк за один раз. Спробуйте зробити так: почніть гру на п’яти лініях, поставивши мінімальну суму. Якщо за десять ігрових циклів зумієте виграти тричі – підвищуйте ставку на одиницю, і так до того моменту, коли зможете подвоїти початковий банк. Якщо Вам це вдалося – збільшуйте кількість ліній, паралельно підвищуючи розмір ставки. Якщо за весь час, проведений за автоматом, Вам вдалося підвищити початкову ставку в п’ять разів – не спокушайте долю і припиніть грати.
Більше Ви на даному ігровому автоматі нічого не виграєте. А якщо Вам пощастило, і Ви зірвали джек — пот – забудьте про гру хоча б на тиждень. Ну, а коли зовсім не виходить прожити жодного дня, щоб не пограти в ігрові автомати Вулкан – безкоштовно, ось єдиний варіант гри, який можна собі дозволити. Адже Фортуна – дама примхлива, не злякайте її зайвим завзяттям і нестримним азартом. При копіюванні матеріалів з сайту ресурсу, для інтернет — видань — обов’язкове пряма відкрита для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет — видань) — повинна бути розміщена в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів без згоди адміністрації сайту суворо заборонено.