Як виграти в покер.

7-6-2018

Як виграти в покер.

Люди, які думають, що удача — це визначальний фактор для перемоги на турнірі, не звертають уваги, що переможці одні і ті ж гравці. Можна виграти в турнірі онлайн, навіть, якщо вам не щастить. Якщо ви будете дотримуватися наступних вказівок, ви будете часто входити в коло переможців. Ваша основна директива: Роби ставки з гарними руками і не порівнюй ставку з поганими картами. Гра онлайн турніру схожа на звичайну гру, в якій за столом грає натовп різних людей, постійно переписывающихся, спілкуються і пригальмовували гру. Все це дозволить вам виявити з цієї юрби хороших гравців. Коли ви не граєте в раунді, створюйте і записуйте все, стежте за поведінкою гравців. При розкритті карт, позначте з чого кожен гравець почав і як його рука позиціонується. Чи він грає тільки хороші руки. Хто ставить і з якими картами. Якого розміру ставку вони ставлять з хорошими картами. Які гравці грають на всіх флопах. Які гравці не будуть ставити, поки не роздадуть флоп. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі http://azino-games.xyz/.
Які гравці не будуть ставити або підвищувати, коли вони ходять останніми. Які гравці завжди підвищують, щоб вкрасти блайнди. Хто продовжує гру з малим блайндом. Хто лідер по фішках за столом. Зазначати розмір стека це дуже важливо у всіх турнірах. Але краще знати точний стек кожного гравця, а не тільки у гравців на вашому столі, тому онлайн покер так гарний, він представляє цю інформацію. Ваша мета на кожному покерному турнірі — зібрати найбільший стек, щоб потім грати з гравцями, у яких менше фішок. Вам не потрібні карти або удача, щоб зібрати стек. Вам треба більш агресивно робити ставки, але не тільки з хорошими картами, а при кожній можливості. Не намагайтеся виграти турнір однією рукою або за годину. Але не гальмуйте, коли у вас є можливість виграти банк або турнір. Так само на турнірі ви можете зустріти гравців, які сподіваються на удачу і йдуть ва — банк з руками типу J — Q або A — J.
Якщо ви хочете, щоб на вашу ставку відповіли, зробіть її максимально великий, на яку зможуть відповісти. Якщо ви хочете, щоб хтось скинув карти, седлайте розмір ставки такою, щоб без хороших карт ніхто не зміг відповісти на неї. Ставка в підлогу стека супротивника — хороша ставка, щоб він скинув карти. Якщо він пішов ва — банк, ви можете скинути, якщо у вас на руках погані карти. Фактично, якщо ви виявили гравців, що чекають гарної руки, то це гравці, у яких можна вкрасти фішки. Треба тільки підвищувати їх великий блайнд або робити ререйз, коли ви сидите після них, і обманювати їх поки вони не бачать флопа. Намагайтеся відзначати які гравці думають про вас. Хто скидає, коли ви збільшуєте ставку. Хто думає, що ви напружені. Хто думає, що ви блефуєте. І грайте хороші руки з цим гравцем. Граючи в онлайн турнірах, приділяйте трохи уваги чатах, але самі нічого не пишіть нікому. Якщо хто — небудь напише іншому гравцеві , ви будете знати, що цей гравець ніколи не зрівняє ставку з Q — 10.