Як встановити аудіосистему в автомобіль.

2-13-2018

Як встановити аудіосистему в автомобіль.
Щорічно на ринку цифрової мультимедійної техніки спостерігається одна і та ж тенденція: із зменшенням розміром пристрою відбувається збільшення кількості вбудованих функцій. Ця тенденція актуальна і для ринку автомобільної мультимедійної апаратури. Вона може полягати як у встановленні нових динаміків, так і повну заміну всієї системи. Також не поодинокими стали випадки, коли виникає необхідність в установці монітора в салоні авто. Одним з видів такого захисту є замок КПП. Замок капота CONSTRUCT HOOD-LOCK (констракт худлок) призначений для захисту підкапотного простору автомобіля від несанкціонованого проникнення. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі магнитола приора купить.
Парктроніки, датчики паркування, вони ж паркувальні радари — це системи асистансу, які призначені для спрощення та підвищення безпеки паркування. Установка камери заднього виду може здійснюватись як в додаток до парктроніку так і окремо. Зображення з камери може виводитися на будь-який монітор, в тому числі і на штатний головний пристрій, якщо на ньому є відповідний вхід.
Індивідуальний вигляд автомобіля складається з безлічі моментів, тому не дивно, що питанням якісного світу сьогодні приділяється велика увага. Ксенонові фари, або просто ксенон, користуються величезною популярністю серед автолюбителів усього світу, завдяки цілому ряду переваг, якими вони наділені. Кожен водій бажає, сідаючи в холодний автомобіль, відчути тепле і затишне сидіння. Підігрів сидінь за лічені секунди прогріє сидіння, зробивши його затишним і комфортним.