Як встановити програму медок (m.e.doc) на комп’ютер

2-24-2018

Починаючи свій бізнес. всі підприємці стикаються з проблемами впровадження різного роду програмного забезпечення. Деякий софт потрібен як допоміжний, інший же, як наприклад МЕДОК, є основним.
Інсталювати і той, і іншій можна як самостійно, так і з допомогою IT фахівця. Як ви вчините, вирішуйте самі, але насправді, процес установки програми досить простий. Отже, у нас є скачаний або куплений на диску дистрибутив програми Медок. Рекомендую цена медок

Запускаємо інсталятор, це файл з розширенням*. ехе у разі завантаженою версією. У випадку якщо ви використовуєте диск, то вставивши його в комп’ютер у вас на робочому столі з’явиться вікно, в якому буде кнопка встановити. Запускаємо, система проведе аналіз вільного місця на жорсткому диску, а так само в разі необхідності встановить пакет Microsoft .NET Framework.

1. У вікні вибираємо «Далі».

2. Тут можна ознайомитися з ліцензійною угодою. Читайте уважно, що б надалі не виникало питань. Як тільки закінчите, відзначаєте що «Я приймаю умови ліцензійної угоди» і натискаємо кнопку «Далі».

3. Вибираємо тип установки, а саме «Локальний варіант».

4. Далі необхідно задати шлях установки, а саме місце, де будуть зберігатися всі файли. За замовчуванням цей шлях виглядає наступним чином: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Medoc, якщо він вам не підходить, задайте в ручну. Для цього натисніть на кнопку «Огляд» і вкажіть неободимый шлях. Знову натискаємо «Далі».

5. Відразу можна встановити додатковий компонент. якщо потрібен, достатньо просто поставити на проти нього галочку.

6. Як тільки ми натискаємо «Далі» почнеться процес установки. Тривалість залежить від потужності комп’ютери, для більшої зручності передбачений індикатор виконання процесу.

7. В самому кінці вікно повідомить вас про закінчення установки програми.

Натискаємо Готово, і можна користуватися.