Як замовити сайт візитку

9-11-2019

Как заказать сайт визитку
Створення сайту візитки в Харкові.
Також хочемо вам порекомендувати заказать сайт визитку
Створення сайту візитки – це прекрасний привід заявити про себе, адже аудиторія користувачів Інтернету включає в себе мільйони людей і мільйони ваших потенційних клієнтів. Тільки в Харкові їх сотні тисяч. Це невелике, але ефективне представництво вашої компанії в Світовій Павутині. Замовити сайт візитку – значить вибрати один з найпростіших і недорогих способів заявити світу про себе і свої послуги.
Солідний корпоративний портал – хороший спосіб привернути до себе увагу. Але чи потрібні численні функції. А якщо ні, то чи варто за них платити.
Як правило, створення сайту візитки передбачає розробку 5 — 10 сторінок, на яких розміщується основна інформація про фірму і її товари, а також контактні дані. Ми вважаємо, що простота і лаконічність, це кращий спосіб справити позитивне враження.
Крім того, простіше не означає гірше. Грамотно зроблений сайт візитка в деяких випадках може принести більше користі, ніж виготовлення значного корпоративного порталу або інтернет — магазину.
Саме тому, якщо ви хочете створити сайт візитку, ми радимо вам скористатися послугами досвідчених професіоналів. Наші співробітники зможуть розробити для вас оригінальний дизайн, що запам’ятовується, визначать кількість і наповнення потрібних для користувачів сторінок, а також навчать вас азам роботи з сайтом. Ми професійно виконуємо розробку сайтів і ресурсів для різних напрямків бізнесу. Звертайтеся до нас і замовляйте сайт візитку в Харкові на дуже вигідних умовах. Замовити сайт — візитку в Харкові. Все необхідне вже включено — Оригінальний дизайн сайту візитки, розроблений в індивідуальному порядку (ми не користуємося шаблонами)- Професійна кросбраузерна верстка, що відповідає всім останнім вимогам галузі (наші сайти відмінно відображаються в Google Chrome, Internet Explorer 7, 8, 9, Opera, Mozilla Firefox). Ще ми можемо запропонувати — Створення або доопрацювання існуючої CMS під Ваші потреби — Розроблення програмних модулів Флеш — анімацію — Фірмовий стиль — Текстове наповнення сайтів, рерайт та копірайтинг — Послуги технічної підтримки сайтів — SEO оптимізацію сайту (просування в пошукових системах). Хочете замовити створення сайту — візитки – ви зробили правильний вибір. Ми пропонуємо вам зв’язатися з нашим співробітником через форму зворотного зв’язку або іншим зручним для вас способом. Після складання технічного завдання та затвердження його ви вносите 50 % передоплату. Далі наші співробітники беруть замовлення в роботу, створюють дизайн — макет сайту візитки. Після його затвердження ми виконуємо всі роботи згідно з тих завдання. За фактом виконаних робіт ми отримуємо частину суми, а ви отримуєте готове веб представництво.