Як замінити жорсткий диск ноутбука

7-6-2018

Поломка вінчестера. Можна як завгодно довго журитися про втрачені файли (погодьтеся, резервні копії є далеко не у кожного користувача), оголосити тривалий траур, радитися з друзями на тему «Як відновити те, що померло». А можна поступити більш раціонально і дізнатися, як здійснюється заміна жорсткого диска на ноутбуці. Пропоную замовити ремонт ноутбука на сайті https://notebookcenter.com.ua/remont-zhestkogo-diska-noutbuka

Звісно, варто знати, якщо старий гаджет «швидше живий», то витягти з нього інформацію і скопіювати в хмару або в резерв буде можливо. Але якщо його включення – з ряду фантастичних подій, то сподіватися на відновлення файлів не варто.

Заміна жорсткого диска в ноутбуці – один з найпростіших видів ремонтних робіт в ноутбуці. Якщо ваш ноут вийшов з ладу з причини непрацездатності ЖД, зневірятися не варто. Здійснити заміну можна самостійно, а в разі небажання пізнавати нове для себе дійство – звернутися до майстра в сервісний центр. Переваги другого варіанта очевидні – підбором нової деталі займеться співробітник майстерні, вам залишиться лише оплатити вартість деталі і роботи. Якщо ви вирішили заощадити і зрозуміти, як замінити вінчестер в ноутбуці самостійно потурбуватися покупкою також доведеться самому.

Як вибрати новий жорсткий диск для ноутбука?

Отже, ви вирішили купити HDD для нетбука. Вибирайте правильно – в ідеалі підібрати такий же вінчестер, як стояв у пристрої до поломки. Якщо знайти аналогічний диск не вдається, купіть модель з інтерфейсом, який підтримується вашим комп’ютером. Звертайте увагу на розташування роз’ємів, форм-фактор (розмір пристрою), розміщення кріплень.

Пам’ятайте – нові жорсткі диски продаються не оформлені і не размеченными. Отже, заміна hdd в ноутбуці буде не останнім етапом на шляху до відновлення даних. Знадобиться ще підняти систему.

Установка жорсткого диска на ноутбук: як провести заміну без запинок?

Що знадобиться? Озброїтеся всім можливим арсеналом (в даному випадку, не дуже великим):

· хрестова викрутка;

· новий вінчестер.

Так, список необхідних інструментів невеликий, але і робота нескладна.

1. Відключіть живлення гаджета, дістаньте акумуляторне пристрій.

2. Зніміть кришку з жорсткого диска, відкрутивши болти викруткою.

3. Від’єднайте ЖД від з’єднувача, не погнув контактні смуги. Якщо деформація все ж відбулася – скористайтесь викруткою з антистатиком для того, щоб повернути деталь на місце.

4. Відкрутіть гвинти кріплення (як правило, їх 4).

5. Видаліть жорсткий диск ноутбука.

6. Повторіть всі дії у зворотному порядку для того, щоб встановити новий вінчестер.

Заміна hdd ноутбука може відрізнятися на деяких етапах в залежності від моделі пристрою. Але ці відмінності будуть дуже незначні. Деякий варіанти hdd поміщені в кейс-футляр, який витягується з корпуса разом з диском і використовується для установки нового пристрою. В інших моделях з’єднувач слід знімати разом з диском і перевстановлювати на новий хдд. Варіації є, але підсумок однаковий.У кожному разі, весь комплекс робіт зводиться до набору мінімальних дій – відкрити кришку, вийняти старий диск, на його місце аналогічно встановити новий девайс. Повірте, це нескладно!

Що робити після заміни жорсткого диска? Як вже згадувалося вище – встановити операційну систему з інсталяційного диску або з хмари. Впоратися з цим завданням також нескладно.

Чому заміна hdd в ноутбуці в сервісному центрі – вигідна справа?

Не завжди є час і бажання здійснювати установку нового вінчестера самостійно. У такому випадку слід звернутися до майстра. Робота не займе багато часу – за умови наявності вільного часу у працівника сервісу замінити жорсткий можна дуже швидко.

Яку майстерню вибрати? Орієнтуйтеся за місцем розташування виконавця – їхати на інший кінець міста з ноутбуком заради заміни диска не варто. Але сьогодні можна скористатися й більш привабливим варіантом – викликати майстра додому або в офіс. У такій ситуації вас не будуть цікавити питання «Як замінити вінчестер на ноутбуці» і «Де знайти найближчий сервіс». Виклик майстра спрощує пошук рішень багатьох завдань – замовнику не доводиться відриватися від справ, підбирати зручний час для відвідування майстерні, відвозити і забирати лептоп. Вам потрібен ремонт? Викличте майстра до себе додому.

Ще один плюс сервісного обслуговування – встановлення виключно якісних деталей в комп’ютер. Ви можете не турбуватися про працездатність вінчестера і надійності його монтажу – всі деталі, що поставляються виконавцем послуг, мають гарантію. Ну а майстру в будь-якому випадку вигідно зробити роботу добре і придбати задоволеного клієнта, який повернеться в сервіс знову і порадить його своїм друзям.