Як збільшити рейтинг в Instagram.

2-1-2018

Як збільшити рейтинг в Instagram.
У сучасному світі акаунти в соц. Зміни в соціальних мережах бувають досить часто і щоб отримувати максимальну віддачу від вашого аккаунта необхідно враховувати тренди Инстаграма. А самі сторінки публікують все більше і більше різноманітного контенту. Нижче будуть описані 4 способи, які допоможуть вам зробити публікацію більш помітною. Про інших можливостях домогтися цього ви можете прочитати в статті » як збільшити кількість лайків в instagram. Розміщуючи пости, закликайте передплатників(як фактичних , так і потенційних) до дії. Наприклад , в описі до посту запитаєте що вони думають про те чи іншому вашому продукті, що вони хотіли б додати або змінити. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Накрутка Instagram.
Чи просто поставте питання про те, як вони проводять вихідні і попросіть їх дати відповідь в коментарях. Припустимо, що ви продаєте взуття. Створіть пост про те що ви розігруєте пару кросівок (чи пару пар кросівок 🙂 , нехай користувачі підпишуться на ваш аккаунт, зроблять репост вашої публікації про конкурс і поставлять ваш хештег (#названиевашейорганизации). Переможців можна визначати різними способами, наприклад, хто набере найбільше лайків або коментарів (будьте обережні з цим методом, деякі недобросовісні користувачі можуть використовувати накрутку лайків і таким чином випередити інших учасників).
Іншим часто використовуваним способом визначення переможця конкурсів Instagram є генератор випадкових чисел — кожному учаснику призначається свій номер і по закінченні конкурсу запускається програма, яка випадковим чином вибирає число. Без сумніву, віддавати безкоштовно свою продукцію хоче не кожен, але повірте, ви придбаєте більше ніж втратите.