Як зробити сайт на PHP для початківця

5-2-2019


1) Щоб зробити хороший сайт — треба добре знати такі теми як HTML+CSS і PHP+MySQL, але навіть без них Ви можете зробити простенький сайт виконаємо інструкцію далі, але спочатку хочу вам порекомендувати разработка корпоративных сайтов за кращою ціною.
2) Веб-сервер, здатний обробляти запити. Для професійної роботи необхідно замовляти у хостинг-провайдерів, але роблячи для себе можна встановити OpenServer Basic на Windows. Установка досить проста, після установки його включити й активувати (з’явиться зелений прапор), і далі помістити в папку domains/localhost файл index.php наступного змісту (можна навіть блокнотом відредагувати):

І ввести в адресному рядку: http://localhost/ . Якщо у вас вивівся напис Hello World, то ви все зробили правильно і у вас з’явився напис на екрані Hello World, то ми можемо приступати до створення простенького сайту далі. Якщо ж у Вас виникли труднощі з установкою, то раджу подивитися відео-урок присвячений установці:

3) Третім крок вибір IDE — програми для редагування коду. Звичайний блокнот в Windows може допомогти, але все ж краще скористатися професійним редактором PHPStorm.

4) І ось тепер Ви готові писати код. Пропоную створити 3 файли: index.php , main.php , contacts.php наступного змісту.
index.php:


Наш перший сайт
Сайт зроблений сьогодні і всі права належать його творцеві 🙂

main.php: Головна сторінка сайту. Вітаю відвідувачів

contacts.php: Моя адреса не будинок і не вулиця Моя адреса сьогодні така www.school-php.com

5) Насолоджуємося готовим сайтом за адресою: http://localhost/ . У нас є навігація, яка перемикає сторінки між main.php і contacts.php і самі сторінки!

Трохи опису того як ми створили сайт на PHP

В index.php перші 5 рядків — це були налаштування сервера. Ми створили загальні правила, щоб сайт однаково працював на будь-якому сервері, де б він не був встановлений. Далі ми написали навігацію в тезі nav (скорочено від навігація), і після підключили через спеціальну конструкцію мови PHP сторінку, яку ми відкрили. На початку у нас відкривається main.php, але якщо натиснути на контакти, то відкриється файл contacts.php вже і завантажиться в цю ділянку коду.

Насправді програмування і справді простий процес, як Ви тільки що змогли в цьому переконатися. Не треба бути генієм, щоб почати програмувати, входження в мову програмування PHP і створення сайтів на PHP — процес досить простий. Все впирається лише в обсяг Ваших знань, який дозволяє створювати більш складні і цікаві завдання такі як чат, відео-ролики, інтернет-магазини і багато іншого. Ах так, так само впирається в Вашу посидючість, адже щоб стати хорошим програмістом треба багато вчитися. Багато — це мінімум 3 місяці (рекордсмени), а в середньому — 6 місяців при належних заняттях і старанні. Якщо вам складо зробити сайт самому, то пропоную замовити услуги по створенню сайту.

Що робити далі після того, як створили перший сайт на PHP?

А далі все ще простіше, ніж було раніше. Починайте мій курс з першого рівня і першого уроку і проходите крок за кроком, поки не станете магістром програмістом! І знаєте що, я можу вас вивчити на програміста, з вас тільки старання і посидючість, посидючість і старання, інша справа техніки. Удачі в навчанні.

Джерело: https://yuvi.com.ua/