Як організувати урочистий захід.

5-2-2019

Як організувати урочистий захід.

Ви вибираєте між самостійною організацією урочистого заходу з відкриття бізнесу та обігом у професійне агентство. Знадобиться врахувати не тільки витрати, але і інші чинники. Звертаючись в агентство, підприємець перекладає майже всі організаційні моменти на плечі фахівців, в тому числі написання сценарію, залучення артистів і ведучих, вибір декоративних елементів оформлення, оренду технічного обладнання та приміщення (за необхідності). Єдиним недоліком організації заходу стане висока вартість. Комісія за організацію заходу залежить тільки від апетитів агентства і може доходити до 100 відсотків і більше. Бізнес з організації свят характеризується сезонністю, яка виражається у вартості послуг. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Биография Тургенева Ивана.
Відповідно, в різдвяні і новорічні свята, в кінці лютого і першій декаді березня, травневі свята, а також в сезон весіль та випускних з дитячих садків, шкіл та університетів ціни на послуги агентств з організації свят збільшуються у 3– 7 разів у порівнянні, наприклад, з осіннім періодом. Проте деякі агенції пропонують значні знижки, якщо замовник звертається за послугою за кілька місяців до планованого урочистої події. Такий підхід вигідний і для підприємця, і для агентства, адже завдяки великому запасу часу співробітники агентства зможуть організувати захід на високому рівні. Будь-який проект вимагає грамотного підходу і управління. Захід можна організувати силами співробітників при наступних умовах: Щоб залучити артиста на урочисте відкриття, необхідно зацікавити його відповідним гонораром і організувати необхідні їм технічні та побутові умови. Розмір гонорару і серйозність вимог безпосередньо залежать від популярності артиста.
Часто гонорари обчислюються шестизначними цифрами, що на початковому етапі бізнесу може дозволити собі лише мала частина підприємців. Більш того, домовитися про виконавця на урочистому заході з відкриття бізнесу – завдання не найпростіше і часто непідвладна рядовим співробітникам. Деякі заходи не вимагають креативного підходу, розробки складного сценарію, серйозного технічного оснащення. Можна обмежитися: Якщо хоча б одна з цих умов не дотримується, то працівники, які не мають досвіду в організації та проведенні заходів, можуть не впоратися з поставленим завданням, навіть якщо ви складете чіткий план і встановіть дедлайни по кожному пункту. В результаті урочисте відкриття буде провалено, що негативно позначиться на іміджі компанії, і не дозволить досягти поставлених цілей.