Як полагодити телефон

10-18-2018

Как починить телефон
Поломка нового телефону — випадок неприємний, але з цією технікою не рідкісний. Виникає актуальне питання, що робити в такій ситуації. Особливо коли техніка влаштовує, зручна у використанні, і купувати нову немає ні бажання, ні коштів. У цьому випадку варто звернути увагу на гарантію, причому не тільки реалізатора, а й виробника. І якщо гарантійний термін ще актуальне, можна сміливо звертатися за сервісним обслуговуванням.
Також хочемо вам порекомендувати ремонт цифрової техніки https://notebookcenter.com.ua/
В тому, щоб правильно здати придбаний товар по гарантійному строку є свої нюанси. За Законом Про захист прав споживачів власник сломавшейся техніки може розраховувати на негайне її відновлення з гарантійного обслуговування. Безкоштовно. Однак на практиці багато стикаються з перешкодами.
Спочатку варто звернути увагу на те, куди слід звертатися, щоб здати техніку. Законодавчі норми передбачають, що споживач має право звернутися в сервісний центр, так і сам магазин. Останній може спробувати перенаправити клієнта сервіс, проте це не зовсім правомірно. Тобто, не забороняється, але і не дає правової основи уникнути відповідальності за бракований товар.
При прийнятті на ремонтні роботи складається акт, в якому вказуються всі дані власника, техніки, реквізити квитанції та відповідного талона. Зазначаються також зовнішні дані, а також ті пошкодження, які повинні бути усунені. Сюди ж включається і опис всього, що здається з товаром. При цьому необхідно вказати, що термін ремонтних робіт повинен бути мінімальний.
У споживачів часто виникає питання, скільки може перебувати телефон в ремонті по гарантії. Стаття 20 Закону Про захист прав споживачів вказує, що такий термін не може перевищувати 45 днів. Багато сервіси і магазини при складанні акта про прийом товару по гарантійному обслуговуванню вказують саме цей період.
оцінок, середня: 4,29 з 5)