Як політика впливає на психологію.

8-23-2018

Як політика впливає на психологію.

У статті розглядаються особливості дослідження медиакомпетентности виборців в рамках політичної психології. Розглянуто основні компоненти і психологічні характеристики медиакомпетентности особистості. Представлені результати емпіричного дослідження, метою якого було виявлення психологічних аспектів медиакомпетентности і політичної участі виборців. Розглянуто провідні характеристики політичних образів в групах виборців з різним рівнем медиакомпетентности. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Реальный Мир.
Описані виявлені взаємозв’язки між медиакомпетентностью виборців і рівнем їх політичної участі. , 7/ 9 У статті розглядаються особливості дослідження медиакомпетентности виборців в рамках політичної психології. Розглянуто основні компоненти і психологічні характеристики медиакомпетентности особистості. Представлені результати емпіричного дослідження, метою якого було виявлення психологічних аспектів медиакомпетентности і політичної участі виборців.
Розглянуто провідні характеристики політичних образів в групах виборців з різним рівнем медиакомпетентности. Описані виявлені взаємозв’язки між медиакомпетентно — стю виборців і рівнем їх політичної участі. Ключові слова: медиакомпетентность, медиаграмотность, медіапсихологія, політична поведінка, політична участь, засоби масової інформації, інформаційні технології, спосіб політичних лідерів.