Як правильно вибрати ноутбук.

6-29-2018

Як правильно вибрати ноутбук.

Хоч один з нас у житті замислювався, про те, щоб купити або Б/ У (машину, телефон, тощо ) Ця стаття про те як купити ноутбук б/ у, і не постраждати від цього в майбутньому, убезпечити себе від того що він зламається через день, або через годину. На що ж слід звернути увагу в першу чергу. По перше треба вирішити для чого потрібен ноутбук, для офісу, для перегляду медіа, для ігор. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі intel core i3 ноутбук.
Один з не маловажних факторів цінова категорія. Є ноутбуки Б/ У та за 80к, і за 5к. Б) 4 ядра при частотності 2 і більше Ггц. Всі параметри вище попередніх мінімум в два рази. При покупці обов’язково завантажте комп’ютер, і подивіться на куточки екрану, на них не повинно бути точок, свечений, екран не повинен мерехтіти, і якщо ви подивилися і ваші очі тут же «втомилися», не беріть.
При запуску вентилятор не повинен гудіти, якщо гуде значить забруднений, це зайвий шум він Вам не потрібен. Відключіть живлення від ноутбука, наведіть курсор на значок батареї подивіться відсоток і час, а поки можна подивитися сооотвествуют внутрішні характеристики ноутбука заявленим в книжці, для цього перейдіть в Мій комп’ютер і там перегляньте параметри.