Як правильно зробити макіяж.

11-1-2018

Як правильно зробити макіяж.

Особистий кабінет дозволить Вам економити час при здійсненні покупок, мати доступ до персональної інформації, подарунків, ексклюзивних пропозицій… Щоденний макіяж – неодмінна частина іміджу кожної жінки. Це така ж важлива складова образу, як елегантна одяг, зачіска, доглянуті руки зі свіжим манікюром. Який би стиль макіяжу ви не вибрали, він завжди буде складатися з чотирьох основних кроків: шкіра – очі, брови – губи. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі макияж для невесты.
Давайте розглянемо, як підібрати і правильно зробити повсякденний макіяж, який дозволить вам завжди відчувати себе красивою і привабливою. Основою того, як правильно робити повсякденний макіяж, є приведення шкіри в стан, близький до ідеалу. Якщо ви пропустите цей етап, то всі інші зусилля виявляться марними. На нездорової або жирно блискучою шкірі не буде виглядати ніякої мейк — ап. Основа під макіяж служить відразу декільком цілям: маскує недоліки, захищає і живить шкіру, дозволяє макіяжу довше залишатися бездоганним.
Перед тим як зробити швидкий макіяж, юним дівчатам з ідеальною шкірою в якості основи можна використовувати просто зволожуючий крем. Якщо ж ваша зовнішність бездоганна, то створити рівний матовий колір обличчя дозволить тональний крем — флюїд Матовість від Ів Роше. Легкий по текстурі, він миттєво вбирається, залишаючи на шкірі найніжнішу вуаль, тримається до 12 годин. Якщо на вашій шкірі є серйозні недоліки, які ви хочете замаскувати (судинні зірочки, пігментні плями, шрами), скористайтеся консилером.