Як правильно купити квартиру.

3-5-2018

Як правильно купити квартиру.
Участь покупця у пайовому будівництві. Слід знати, що попередній договір не має юридичної сили. Навіть якщо клієнту пропонується суттєва знижка при купівлі квартири укладати попередній договір із забудовником не слід. Такий документ повинен бути складений за всіма правилами, тобто, бути повноцінним договором участі. Договір з ЖБК. Придбання житла відбувається в цьому випадку шляхом сплати певного паю. Юристи вважають такий спосіб покупки квартири ризикованим, так як сплата паю офіційно не реєструється, хоча цей варіант і законне. Договір поступки прав. У цьому варіанті придбання житла покупець повинен оформити договір з попереднім власником, продають квартиру або ж з співінвестором. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі снять в одессе квартиру посуточно.
У договорі може бути передбачена можливість придбання готового житла після здачі будинку або ж участь покупця у пайовому будівництві, зареєстрована у відповідних інстанціях. Вибираючи новобудову, неодмінно поцікавтеся, чи є в крокової доступності від неї зупинка громадського транспорту і як швидко можна дістатися звідси в ту чи іншу точку міста. Район. При виборі місця розташування будинку, де ви плануєте придбати квартиру, враховуйте той факт, що райони, віддалені від центру, в недалекому майбутньому можуть стати досить розвиненими і популярними у потенційних покупців квартир, а житло у них істотно зросте в ціні, тому заздалегідь поцікавтеся, чи планується в районі зведення нових об’єктів інфраструктури.
Цей момент важливо враховувати не тільки автомобілістам, але і тим, у кого немає власного транспортного засобу, так як двір та дитячий майданчик, заповнені машинами, навряд чи можна віднести до розряду упорядкованих і комфортних. Планування квартири та кількість кімнат. Це питання є для кожного суто особистим і його рішення прямо залежить від кількості членів сім’ї і їх переваг. Тип будівлі.