Як прикрасити вхід до будинку.

1-16-2019

Як прикрасити вхід до будинку.

І знову добрий день, дорогі читачі. до початку святкування Хеллоуїна залишається всього 2 дні, і всім, хто хоче все таки відзначити це свято, слід поквапитися з підготовкою. ) Отже дивимося і вибираємо варіанти для себе. Ви, напевно, вже пам’ятайте із статей про те, що американці настільки захоплені святкуванням Хелловіна, що готові нехай навіть і всього на одну ніч перетворити свій будинок у замок Франкенштейна. При цьому навісити на нього бутафорські трупи, скелети та іншу нечисть, наприклад як на наступних фото Але, особисто я, вважаю, що це все надмірно і навіть неестетично. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі кованый козырек.
На мій погляд, існує багато способів прикрасити свій будинок на Хеллоуїн, які в повній мірі передають дух свята та при цьому зроблять Ваше житло красивим і незвичайним. Так само як і театр починається з вішалки, а точніше з гардеробу, так і будь-який будинок починається зі свого парадного (ну, або єдиного входу, і якщо Ви — щасливий власник приватного будинку, садиби або навіть дачі, то створення духу свята можна почати ще з підходів до дому, адже що може бути прекрасніше розставлених на підходах до будинку світяться гарбузів або просто ліхтариків, які в темряві стають дороговказом, запрошує гостей пройти у Ваш будинок.
Тим більше що традиційно спочатку прикрашали виключно простір біля будинку. Звичайно ж, гарбуза повинні бути скрізь: на східцях сходів, на перилах, просто розставлені на землі. Без цього нікуди) Ну, а якщо Ви, наприклад, холостяк і ставитеся до свята з гумором, то Ваших гостей може зустріти і така недвозначна компанія.