Як скачати відео з youtube.

10-19-2018

Як скачати відео з youtube.

Давайте будемо чесними один перед одним. Деякі люди там навіть «живуть» і це можна зрозуміти і пробачити… Ну адже там стільки цікавого і прикольного (і стільки ж безглуздого і непотрібного, до речі). У цій статті я розповім як це зробити. З іншого боку, якийсь непослідовний крок з боку Google, ну да ладно. Власне на зображенні нижче, все і так зрозуміло. Намагаюся економити дорогоцінні хвилини свого життя… Адже треба все встигнути. А час, як ви знаєте, ресурс невозвратимый. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі не работает видео на YouTube.
Перший спосіб — за допомогою iOS додатки. Умова є, але досвід показує що не всі розробники до нього прислухаються. На заміну їм приходять подібні програми і майже завжди від тих же розробників. Орієнтуйтеся за описом і рейтингом. Я б зупинив свою увагу на перших двох, тому вони зазвичай є найбільш популярними, а значить найбільш робітниками. Я спеціально не наводжу назви додатків, т. Додатки тримаються в топі не так довго, тому Apple їх викидає з App Store, але їм на заміну приходять навые такі ж з іншою назвою.
Скажу відразу що цей метод є найбільш оптимальним і ефективним. Коли зображення розгорнеться на весь екран, тапніте по екрану для відображення кнопок управління. Серед них ви побачите підсвічену дискету. Отримати доступ до збережених роликам можна в розділі Файли. Переглядати ролики можна тільки в програмі, яку ви завантажили на початку цього методу. Якщо вас задовбали рекламні вставки, позбудьтеся від них оновіть програму до PRO версії (за 0, 99$).