Як створити крауд — посилання

10-11-2019

Как создать крауд- ссылки
Сервіс для крауд — маркетингу під назвою Crowdlinks. Однак проект вже встиг здобути популярність в Мережі. Суть сервісу полягає в просуванні веб — сайтів, компаній і пропонованих ними товарів і послуг за рахунок застосування природних посилань активно розвивається технології крауд — маркетингу.
Також хочемо вам порекомендувати embo-crowd.pro
Потрібно створити заявку, після чого співробітники сервісу допоможуть забезпечити зростання впізнаваності та прибутковості конкретного ресурсу допомогою залучення цільової аудиторії – потенційних клієнтів.
Розрахований проект на фірми, агентства різного роду, що власником інтернет — магазинів і порталів та ін. Саме вони є цільовою аудиторією сервісу.
Оптимальний варіант дорожче і з більш широким функціоналом. Включає від 100 посилань, детальну звітність, гарантії розміщення та інші бонуси.
Сплатити можна за допомогою Webmoney або Яндекс. Грошей підключити свою банківську карту, то і з карти можна оплачувати без проблем. Все, що потрібно від користувача – додати проект і чітко слідувати інструкціям. Якщо по кроках, то процес роботи з сервісом наступний. Слід вказати регіон просування, адреси просуваються веб — сторінок, ключі для околоссылочных текстів, типи посилань і індивідуальних донорів. Вибираємо тариф і тиснемо кнопку .
Потрапляємо на сторінку, що містить інформацію щодо новоствореного проекту і вартість посилань. Тут же є віконце чату, щоб спілкуватися з персональним менеджером. Якщо потрібно, завжди можна обговорити будь — які нюанси замовлення.
Щоб запустити просування треба поповнити баланс та зробити оплату обраного тарифу будь-яким зручним способом. Спочатку знадобиться внести лише половину від суми. Другу половину пропонується заплатити по завершенні роботи і її перевірки. Мабуть творці сервісу так впевнені в якості своїх послуг що не беруть передоплату.
А далі вся робота перекладається на плечі фахівців цього сервісу, які виходячи з інформації наданої клієнтом підбирають відповідні майданчики. Враховується тематика, активність аудиторії, популярність.