Як створити сайт самостійно?

7-9-2018

Всім відомо, що найбільше грошей в інтернет заробляють ті, у кого є свої сайти. Це можуть бути сайти-сервіси, партнерські програми, або прості ресурси – блоги, форуми, портали, статейні сайти та ін.
Щоб створити якийсь сервіс або партнерську програму потрібні великі знання і досвід, а от навчитися створювати прості сайти можна досить швидко. У цій статті я розповім, як швидко створити свій сайт, якщо немає певних знань. Рекомендую подивитися портфолио веб-студии «Brainlab»

Створюємо сайт самі
Перш за все, хочу сказати, що наш сайт буде якісний і зручний, багатофункціональний і стійкий в плані безпеки. Движком сайту буде одна з кращих безкоштовних, блогових CMS WordPress (WP). Я вибираю вордпресс, так як цей движок підійде практично під будь-які сайти. Є безліч безкоштовних плагінів (доповнень), які розширюють функціональність звичайного сайту, а також можна скачати безліч безкоштовних тем (шаблонів), які з легкістю додадуть будь-дизайн сайту — такою, якою ви самі побажаєте. Хочу запропонувати вибрати «Brainlab»

Ще один момент. Халявникам далі можна не читати. У вас на гаманці повинні бути гроші на купівлю домену та хостингу, які ви самостійно купите. (Це приблизно 100 руб за домен в рік і від 15 руб в місяць за хостинг). Погодьтеся, суми дуже маленькі, і я вважаю, розміщувати сайт на безкоштовному хостингу і з безкоштовним доменом третього, а то й четвертого рівня – несерйозною справою. Для несерйозних я пізніше напишу статтю як створити безкоштовний, але з обмеженим функціоналом і іншими мінусами.

Як створити сайт самостійно? Отже, щоб самостійно створити сайт, потрібно:

1) Придумати тему для сайту
Багато хто вже знають, про що буде їх майбутній сайт. Для тих, хто ще не визначився і не знає який сайт краще зробити, читайте в статті «На яку тему зробити сайт?»

2) Створити сайт на комп’ютері
Я завжди раджу новачкам, перш ніж купувати свій хостинг і домен, потренуватися створювати сайти на своєму комп’ютері. Особисто мені зручніше робити сайти спочатку на компі, а потім їх, вже готові, переносити на хостинг.
Для того, щоб навчитися створювати сайти на комп’ютері, потрібно:
— Встановити денвер.
— Навчиться ставити CMS WordPress на Денвер.

Після всього цього, ви навчитеся створювати WordPress сайти самостійно на своєму комп’ютері. Далі вам потрібно буде розібратися з цим движком, навчитися додавати записи та рубрики на сайті, навчиться змінювати теми шаблони сайту) і встановлювати необхідні плагіни. Все це досить просто і проблем виникнути не повинно.

3) Зареєструвати домен і купити хостинг для сайту
Наступним кроком у створенні свого сайту буде реєстрація домену і покупка хостингу.
Щоб у цьому розібратися, читайте ці статті:
— Як і де зареєструвати домен.
— Як вибрати хостинг.

4) Перенести сайт з комп’ютера на хостинг
Тепер у вас вже є свій хостинг і домен. Після покупки хостингу вам прийшло приблизно такий лист. Все, що залишилося зробити – це скопіювати сайт на хостинг. Щоб зрозуміти, як це зробити читайте статтю «як перенести сайт з localhost на хостинг».

В принципі, вивчивши всі статті, на які я тут послався, ви навчитеся швидко створювати свої сайти самостійно, без чиєї-небудь допомоги і не будете залежати від кого-небудь. Все своє: і домен і хостинг, і сайт. Свобода рулить. 🙂

5) Наповнення сайту
Природно, наповнення сайту прямо пов’язане з вибраною темою і цілями творця. Про наповнення сайту читайте у статті: «Наповнення сайту текстом«.

Не секрет, щоб створити успішний сайт потрібно володіти знаннями і досвідом, тому може вийти так, що ваше перше творіння не стане тим, про що ви мріяли. Як говориться перший млинець – глевкий. Але якщо все робити добре, добре продумуючи і вивчаючи матеріал, все буде добре.

Забігаючи вперед, скажу, що наповнюючи свій сайт унікальним контентом для людей, у вашого сайту є майбутнє. І всі грошові та часові витрати, вкладені в його створення, окупляться в майбутньому.