Як створити інтернет магазин

2-3-2019

Как создать интернет магазин
Немає метушні зі скриптами і хостингами.
Також хочемо вам порекомендувати тут
Ваш магазин відразу після створення підтримуватиме можливість експорту товарів у торгові каталоги Яндекс.
Рекомендую всім кого лякає набір букв «тз», «цмс», «сео» і суми в кошторисах агентств «за створення магазину». Шопіум — це легкий старт і можливість побудувати свій бізнес не вкладаючи великі гроші у розробку та налаштування сайту. Це величезний плюс для нас, як користувачів. І, навіть, нульовий користувач через пару днів зможе споокойно упрвлять своїм магазином. Всі роботи робляться швидко, оперативно.
Інтернет — магазин одягу для малюків від провідних брендів Америки і Європи. Перевірена якість, комфорт і різноманітність стилю для малюка. Профіль магазину — одяг японських, гонконгських, корейських і тайваньських дизайнерів.
Створення власного сайту дозволяє істотно розширити можливості по веденню бізнесу, залучаючи набагато більше нових клієнтів.
І зробити це дозволяє SaaS платформа для інтернет — магазинів .
Вам не потрібно витрачати свій час на розробку та погодження проекту – створення сайту проводиться в онлайн — режимі, під вашим контролем.
Простота використання – вам не потрібно наймати системного адміністратора, який би обслуговував движок сайту. Не потрібно оплачувати оренду хостингу або редагувати скрипти.
Гнучкий дизайн – ви самостійно обираєте один з варіантів дизайну майбутнього магазину чи розробляєте власний дизайн.
Доступність – не потрібно вкладати великих грошей, щоб розробити движок і оплатити роботи веб — студії.
Сервіс SaaS (software as a service) являє собою вид продажу та використання (оренди) програмного забезпечення. При цьому вам не потрібно буде витрачатися на установку, просування, відновлення або підтримання працездатності свого ресурсу.
Технічна підтримка і консультації включені в оплату.
Замовити створення інтернет — магазину в професійній веб — студії можуть собі дозволити далеко не всі компанії, так як це вимагає не лише тривалого часу розробки CMS і створення дизайну, але і значних фінансових вкладень. Для них кращим рішенням буде вибір платформи SaaS, яка дозволить швидко, а головне недорого отримати в своє розпорядження магазин, готовий до роботи.