Як успішно розробити сайт

10-27-2019
Картинки по запросу Як вибрати розробку сайтів


Ми не просто створюємо сайти.

Від ідеї до створення сайту.
Будь-який проект Ми розглядаємо як комплексну задачу, піклуючись про стратегічний розвиток проекту. Приймаючи проект на створення сайту Ми відразу продумуємо всі тонкощі майбутньої поведінки користувачів, конверсійних факторів, стратегії SEO і контекстної реклами. Використовуємо передові розробки на рівні топових сайтів. Індивідуальний дизайн під кожен проект. Сайти працюють без збоїв і швидко.
Під кожен проект розробляється унікальний дизайн сайту. Ми не беремо по 10 проектів. Настала ера адаптивних сайтів або сайтів з мобільними версіями. Сенс простий — сайт коректно повинен відображатися на всіх пристроях. Створюємо сайти відразу під всі типи пристроїв. Також хочемо вам порекомендувати отзывы DvaCom

Ми не просто створюємо сайти. Здійснюємо оновлення, технічну, дизайнерську підтримку сайтів в інтернеті.
Створення сайту недорого, але якісно. Створення сайту — це не просто процес, а необхідність для бізнесу. Книги вже читають менше, наживо спілкуються теж менше, аудіо та тб слухають і дивляться теж менше. Тому, відкриваючи бізнес – Ви завжди повинні бути на виду. А саме, Вам потрібен сайт його просування і супровід. Створення сайту – це розробка інтернет — проекту згідно концепції компанії, який в результаті доступний в інтернеті. Не дарма ми пишемо «згідно концепції компанії», так як це представництво бізнесу компанії у всесвітній павутині. За движкам, або CMS (система управління контентом). Ми досконало володіємо движком Joomla і робимо на ньому сайти близько 8 років.

Відгуків щодо нього багато, але можемо з упевненістю сказати – наші сайти працюють без збоїв, стабільно і надійно. У дизайні сайту, ми не використовуємо готових шаблонів, під кожен проект розробляється індивідуальний дизайн. У підсумку Ви отримуєте сайт під ключ. Движок досить простий, тому оновлювати контент може клієнт на своїй стороні або з нашою допомогою. В цьому випадку у нас є окрема послуга супровід та підтримка сайтів. Після розробки сайту слід його наповнення контентом, далі внутрішня оптимізація під пошукові системи і відправка на індексацію в Google і Yandex, після активне зовнішнє просування (seo платна реклама) протягом часу житті сайту. Усіма процесами, про яких ми пишемо, наша веб студія володіє досконало і здійснює своїми силами без використання зовнішніх підрядників. Якщо Вам необхідно успішний розвиток бізнесу в інтернеті – ласкаво просимо до нас.