як швидко вивчити англійську

10-20-2018

как быстро выучить английский
Найчастіше, опинившись у владі самого себе, людина не може правильно організувати свої заняття. Обкластися з ніг до голови книгами — не кращий варіант. Та й взагалі вибір книг і матеріалів для навчання — це дуже важливий момент. Книги бувають різні. Звичайно, бувають і книги для новачків, які чудово підійдуть людині, яка жодного разу не намагався почати вчити англійську. Але навіть такі книги не завжди є ідеально підходящими. Мені здається, іноді автори не надто піклуються про якість матеріалів, що містяться в книзі. Вони не оцінюють свою книгу з точки зору читача. Тому і потім виникає безліч питань, а в гіршому випадку — конфузів у новачків.
Також хочемо вам порекомендувати курси англійської мови http://www.languages-study.com/press/izuchenie_angliyskogo_yazyka_011.htm
Для того щоб швидко вивчити англійську мову раджу вам, перш за все, підходити до цього питання комплексно. Використовувати потрібно все, що є у вашому розпорядженні. Книги, Інтернет, аудіо, відео — все, що ви можете собі дозволити. У відкритому доступі в мережі міститься величезна кількість матеріалів, яке ви можете використовувати абсолютно безкоштовно. Хороша альтернатива репетиторів.
Читайте також: 20 цитат про спорт англійською, які змусять тебе встати з диванаНО не забувайте, що ви повинні дійсно мати бажання вчитися! Якщо сьогодні ви вивчили 50 слів, а завтра вирішили взяти вихідний — так справа не піде. Краще вчити по 20 слів, але кожен день, постійно повторюючи їх при цьому.
Ще один важливий момент – не перетворюйте своє навчання в нудну рутину. Навчання не буває цікавим – така позиція має право на існування. Однак можна перейти від сухого заучування до гри або цікавого читання. Якщо постаратися, то можна знайти безліч цікавих способів навчання. Це може бути аудіо, відео, журнали, зрештою, дитячі книжки.
А як же фільми, музика, ТБ? Звичайно. Це ще один спосіб навчатися з інтересом. Кіно можна дивитися з субтитрами, щоб розуміти, про що йдеться. Або дивитися з англійськими субтитрами, щоб розуміти, як вимовляється кожне слово в діалозі. Якщо ви слухаєте англійську музику – це взагалі чудово! Відкрийте текст улюбленої пісні, можна навіть з перекладом, і слова самі почнуть запам’ятовуватися як за помахом чарівної палички. Перегляд ТБ-програм, прослуховування радіо – теж хороший спосіб «зануритися» у мовне середовище.