5 функцій iphone на всі випадки життя

15

Багатьом здається, що iphone — це розкіш і переплата. Але в смартфоні є класні функції, які стануть в нагоді завжди, хоч іноді ми їх недооцінюємо або зовсім забуваємо про їх існування. Особисто для мене iphone — такий собі швейцарський ніж, який виручить в будь-якій незрозумілій ситуації. Деякі опції мають і додаткове призначення — вони прості до божевілля, але дозволяють вирішити деякі проблеми, які виникають в процесі використання iphone. Сьогодні розповім вам про 5 функціях iphone, які стануть в нагоді в самих різних ситуаціях.

Розповідаємо про 5 класних функціях iphone на всі випадки життя

Екстрений виклик в айфоне

Думаю, багато хто стикався з пронизливим звуком в iphone, коли кілька разів поспіль натискаєш кнопку живлення. Іноді це відбувається через неуважність: наприклад, я посеред ночі хотів перевірити повідомлення, але здалося, що кнопка включення трохи застрягла. Я натиснув її кілька разів, після чого мало не розбудив весь будинок цієї сиреною. Незважаючи на раптовість, функція зручна і виручить в разі, якщо вам знадобиться екстрена допомога: iphone дзвонить в службу 112.

Функція реалізована і в apple watch

Крім того, мені подобається опція «контакт на випадок нп»: в додатку «здоров’я» ви можете додати людину, якій прийде повідомлення, якщо з вами щось трапиться. Я відразу ж додав контакт моєї близької подруги, щоб вона була в курсі, якщо щось піде не так.

Переклад в айфоне

Спочатку я не звертав уваги на це стандартне додаток, вважаючи за краще старий добрий гугл перекладач. Але одного разу я все ж вирішив почати ним користуватися і дізнався багато нового. По-перше, можна переводити не тільки слова, а й повноцінний діалог зі співрозмовником. Для цього iphone розгортає екран в різні боки, щоб ви могли бачити переклад, якщо натиснути «лицем до лиця». Працює опція досить швидко і добре розпізнає мову — це відзначають і читачі нашого telegram-чату.

Всі вподобані фрази з «перекладу «можна додати в»вибране». Чекаємо підтримку нових мов

По-друге, можна заздалегідь завантажити мовні пакети і користуватися ними без підключення до інтернету — зручно, коли опиняєшся в іншій країні і не хочеш переплачувати за роумінг. А ще можна додавати перекладені фрази в «вибране», щоб поглядати час від часу, якщо забув: таким чином можна запам’ятати класні вирази з іншої мови.

Налаштування touch id

Почнемо з того, що без touch id нічого б не було: це як і раніше класний спосіб ідентифікації користувача не тільки самого пристрою, але і в важливих додатках. По-друге, у touch id досить широкий асортимент налаштувань: можна відключити перегляд «пункту управління», віджетів і повідомлень на заблокованому екрані. Якщо боїтеся, що ваша дівчина залізе в телефон вночі, можете просто встановити кілька відбитків на touch id: наприклад, великий палець ноги і мізинець. Жарт, звичайно ж, але широкий спектр налаштувань touch id дійсно радує.

Touch id відмінним роблять його широкі налаштування

Це помітно полегшує життя, коли не хочеш, щоб хтось отримав доступ до iphone . А ще імпонує » стирання даних » — якщо телефон втрачено, у зловмисника буде всього 10 спроб на введення правильного код-пароля. В іншому випадку iphone стирає всі дані з пристрою. Тому не лінуйтеся встановлювати код-пароль складніше.

Рулетка на айфоне

Рулетка в iphone працює не зовсім точно, але краще так, ніж на око

Класна фіча, яка з’явилася не так давно. Не можу сказати, що вона надточно працює, а результат збігається з аналоговим інструментом, але в деяких ситуаціях вона виручає. Особливо це актуально, коли під рукою в принципі немає рулетки, а виміряти на око ну ніяк не виходить. Результат виходить, що називається, «плюс-мінус», але це дає хоч якесь розуміння. Інша справа-функція»рівень». Завдяки їй я зайвий раз переконався в тому, що підлоги в моїй квартирі рівні.

Пункт управління в ios 15

Складно уявити, але пункт управління став таким, яким ми його бачимо зараз, зовсім недавно. Тим не менш, ви можете не тільки включати або відключати модулі зв’язку з його допомогою, але і робити безліч інших корисних речей. Наприклад, активувати видимість для прийому по airdrop, включати режим модему , розгортати плеєр і навіть оперативно використовувати shazam для розпізнавання пісень.

Розгортайте плеєр або розпізнавайте музику прямо з пункту управління

Все це спрощує доступ до важливих функцій в iphone : більше не потрібно зайвий раз заходити в «налаштування» або шукати ярличок програми на екрані. До речі, в ios 15 в пункт управління винесли «фокусування» — натиснувши на нього, можна відразу активувати потрібний план по відключенню повідомлень і заборони вхідних викликів або додати свій, якщо існуючі не підходять.

Ми звикли до цих функцій, але вони дійсно зручні і практичні. До них варто додати зберігання паролів в налаштуваннях ios : якщо забули дані від облікового запису, то всі їх можна знайти в одному місці. Саме за такі приємні дрібниці ми і любимо iphone.