Купить диски в донецке

0
59

З моменту винаходу автотранспорту, диски були і залишаються одним з головних аксесуарів автомобіля. Тому придбання дисків — відповідальний і важливий процес для автовласників, адже, крім ефектного дизайну, треба подумати і про характеристики надійності, безпеки і довговічності колісного диска. Ми пропонуемо купить диски в донецке.
Наша компанія вийшла на український авторинок в 1993 році і на сьогодні пропонує широкий асортимент сталевих литих і автомобільних дисків. Крім цього ми пропонуємо диски власної торгової марки — «Angel» ( «Ангел»), які мають найкраще співвідношення ціна / якість.
ПП «ШипШина» є офіційним представником вітчизняного виробника «Disla» («Дисла»), відомого не тільки в Україні, але і в Європі.
Також в нашому асортименті є диски таких відомих на автомобільному ринку брендів, таких як «AEZ» (АЕЗ), «АСА» (АСА), «Advanti» (Адванта), «Aleks» (Алекс), «Alessi» (Алессіо), «Avus» (Авус), «Dotz» (ДОТЗ), «EuroDisk» (Євродиск), KFZ (КФЗ), «Mi-tech» (Мі-тих), «Друку» (Репліка) , «Storm» (Шторм), «WSP Italy» (ВСП Італія), «КрКЗ» та інші.
Наші консультанти допоможуть Вам вибрати саме те, що Вам потрібно, адже ми працюємо для Вас!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here