Купить диски в донецке

10-7-2017

З моменту винаходу автотранспорту, диски були і залишаються одним з головних аксесуарів автомобіля. Тому придбання дисків — відповідальний і важливий процес для автовласників, адже, крім ефектного дизайну, треба подумати і про характеристики надійності, безпеки і довговічності колісного диска. Ми пропонуемо купить диски в донецке.
Наша компанія вийшла на український авторинок в 1993 році і на сьогодні пропонує широкий асортимент сталевих литих і автомобільних дисків. Крім цього ми пропонуємо диски власної торгової марки — «Angel» ( «Ангел»), які мають найкраще співвідношення ціна / якість.
ПП «ШипШина» є офіційним представником вітчизняного виробника «Disla» («Дисла»), відомого не тільки в Україні, але і в Європі.
Також в нашому асортименті є диски таких відомих на автомобільному ринку брендів, таких як «AEZ» (АЕЗ), «АСА» (АСА), «Advanti» (Адванта), «Aleks» (Алекс), «Alessi» (Алессіо), «Avus» (Авус), «Dotz» (ДОТЗ), «EuroDisk» (Євродиск), KFZ (КФЗ), «Mi-tech» (Мі-тих), «Друку» (Репліка) , «Storm» (Шторм), «WSP Italy» (ВСП Італія), «КрКЗ» та інші.
Наші консультанти допоможуть Вам вибрати саме те, що Вам потрібно, адже ми працюємо для Вас!